لیست تروفی‌های Final Fantasy 16 منتشر شد

با توجه به در دسترس قرار گرفتن نسخه‌های فیزیکی Final Fantasy 16 آن هم قبل از عرضه جهانی، کاملاً با عقل جور در می‌آید که فهرست تروفی‌های آن لو رفته باشد. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی PowerPyx، این بازی مجموعاً ۵۰ تروفی دارد که در ادامه خبر بدون لو دادن موارد داستانی، درباره این تروفی‌ها توضیح خواهیم داد.

به عنوان مثال، برخی تروفی‌ها با کشتن یک باس بدون آسیب خوردن، تنبیه تعداد مشخصی از دشمنان و همچنین صدمه زدن بسیار زیاد به آن‌ها به‌دست می‌آیند. علاوه بر این، مهارت‌های Eikonic مانند Heatwave, Deadly Embrace, Rook’s Gambit و برخی دیگر، در کسب این تروفی‌ها تاثیرگذار هستند. در صورت تسلط کامل بر مهارت‌های Eikonic نیز تروفی‌های استاندارد دیگری دریافت خواهید کرد.

اما برای آن دسته از افرادی که قصد دارند بازی را پلات کنند، باید گفت که یکی از تروفی‌ها نیازمند اتمام بازی از روی حالت Final Fantasy است. این حالت تنها در New Game Plus در دسترس قرار دارد و با پیشرفت در بازی میزان تهاجمی بودن دشمنان را افزایش می‌دهد و علاوه بر این، انواع دشمنان را با هم ترکیب می‌کند و مکان ظاهر شدن آن‌ها را هم تغییر می‌دهد.

گفتنی است که Final Fantasy 16 توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱ تیر ۱۴۰۲) برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد و پس از مدتی نسبتاً طولانی، پلتفرم PC نیز میزبان آن خواهد بود.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

Little Nightmares 3: سفری به تاریکی با تاخیر!

در خبری ناامید کننده برای طرفداران، شرکت Bandai Namco و استودیو Supermassive Games اعلام کردند …