XBOX بیسکویت تولید میکند!

شش بیسکوییت اورئو با طرح ایکس باکس در برخی کشورها عرضه خواهند شد که شامل اسکین‌هایی برای برخی بازی‌های XBOX است.

مایکروسافت با اورئو همکاری کرده است تا بیسکوییت اورئو با طرح ایکس باکس بسازد. درمجموع شش بیسکوییت با طرح ایکس باکس طراحی شده‌اند که یکی از آن‌ها لوگوی ایکس باکس را داراست و سایر هم به‌شکل یک فلش جهت‌دار یا دکمه‌های دسته آن هستند. این بیسکوییت‌ها براساس طرح قدیمی اورئو مبتنی‌بر بیسکوییت و کرم داخل ساخته شده‌اند، اما داخل بسته بیسکوییت برخی کدها قرار دارند.

این کدها برای آزاد کردن پک زره یا اسکین‌های اتومبیل است. در بازی Halo Infinite زره با طرح اورئو وجود دارد که شبیه یک اسپارتان است که درون میلک‌شیک با طعم اورئو غلطیده است. بازیکنان Forza Horizon 5 به یک اسکین ماشین دسترسی پیدا می‌کنند که شبیه طراحی بسته بیسکوییت اورئو است و درنهایت بازیکنان Sea of Thieves اسکین کشتی دریافت می‌کنند که به‌رنگ مشکی با رگه‌های سفید است.

این بیسکوییت‌های مخصوص از همین ماه در ۲۲ کشور مختلف عرضه خواهند شد و تا زمان اتمام موجودی، در دسترس هستند. مایکروسافت فهرست کشورها را اعلام نکرده، اما ظاهرا این تبلیغ مختص بازارهای اروپایی است و براساس وبسایت اورئو، زمان عرضه بیسکوییت ۲۶ دی (۱۶ ژانویه) خواهد بود.

این اولین باری نیست که شرکت مایکروسافت با اورئو همکاری می‌کند و در ماه اکتبر اموجی‌های اورئو در نرم‌افزار Microsoft Teams عرضه شده بود. همچنین اورئو بیسکوییت‌های Thins خود را با طرح کلیپی هم ساخت که برای ترویج استراحت در بین جلسات تیمز طراحی شده بود. درنهایت در سال ۲۰۱۹ هم یک نسخه محدود ایکس باکس سری ایکس با طرح اورئو ساخته شده بود.

منبع : زومجی

 

همچنین بررسی کنید ...

هوش مصنوعی Copilot مایکروسافت به دنیای بازی‌ها می‌آید!

مایکروسافت در حرکتی جالب، قصد دارد از هوش مصنوعی قدرتمند Copilot خود در بازی‌های ویدیویی …