ایکس: از پیام‌رسان تا استریم بازی!

ایلان ماسک، مدیرعامل ایکس، در حال تبدیل این شرکت به یک پلتفرم همه‌کاره است. ایکس، علاوه بر پیام‌رسانی، در حال آزمایش قابلیت‌های جدیدی مانند استریم بازی و خرید آنلاین است.

قابلیت استریم بازی‌ها، در حال حاضر برای مشترکین سرویس پریمیوم ایکس در دسترس است. این قابلیت، امکان استریم بازی‌های ویدیویی را از طریق ایکس فراهم می‌کند.

ماسک، اخیراً یک استریم 54 دقیقه‌ای از بازی Diablo IV را از طریق ایکس انجام داد. این استریم، نشان داد که این قابلیت هنوز در مراحل اولیه توسعه است. با این حال، ایکس در حال تلاش برای بهبود این قابلیت و افزودن ویژگی‌های جدید به آن است.

علاوه بر این، ایکس با همکاری پاریس هیلتون، بازیگر آمریکایی، در حال آزمایش قابلیت خرید آنلاین است. این قابلیت، امکان خرید محصولات و خدمات را از طریق ایکس فراهم می‌کند.

هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که زیرساخت‌های ایکس می‌تواند با ویژگی‌های جدیدی که در حال آزمایش هستند سازگاری داشته باشد یا خیر. این شرکت در طول سال گذشته بسیاری از مهندسین خود را اخراج کرده است و تاکنون با قابلیت‌های استریم صوتی و ویدیویی خود مشکلاتی داشته است.

با این حال، ایکس در حال سرمایه‌گذاری قابل توجهی در توسعه ویژگی‌های جدید است. این شرکت امیدوار است که با ارائه این ویژگی‌ها، بتواند کاربران بیشتری را به خود جذب کند و به یک پلتفرم همه‌کاره تبدیل شود.

همچنین بررسی کنید ...

پلی استیشن: اتصال PSN به PC برای همیشه اجباری است!

علیرغم انتقادات، سونی همچنان اصرار دارد که برای اجرای بازی‌های پلی استیشن روی PC، باید …