30 میلیون نفر Forza Horizon 5 بازی می‌کنند

طبق گزارش وب‌سایت Insider Gaming، کاربر Idle Sloth در توییتر از طریق تابلوهای امتیازات بازی Forza Horizon 5 متوجه شده که شمار بازیکنان این عنوان ریسینگ به ۳۰ میلیون نفر رسیده است.

در حالی تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 5 قابل توجه به نظر می‌رسد، اما باید به خاطر داشت که تابلوی امتیازات به جای بازیکنان فعال فعلی، تک تک بازیکنانی را که ممکن است تا به حال این اثر را بازی کرده باشند، ردیابی می‌کند.

بازی Forza Horizon 5 در هفته اول انتشار خود توانست ۱۰ میلیون بازیکن را به خود جذب نماید. این آمار در طول هفت ماه به ۲۰ میلیون بازیکن رسید و در فوریه‌ی گذشته، جدول امتیازات بازی تعداد کل بازیکنان را ۲۸ میلیون نشان داده بود.

بسته‌ی الحاقی Forza Horizon 5: Rally Adventure در ماه مارس منتشر شد. این بسته‌ی گسترش‌دهنده همان‌طور که از نامش پیداست، حول محور مسابقات رالی می‌چرخد و شامل مسیرهای خارج از جاده و همچنین مسابقات خاکی در سراسر منطقه است. این بسته الحاقی Horizon Rally Helicopter را به همراه دارد که در مسابقات سنتی رالی فراخوانی را برای کمک راننده ارائه می‌کند. بازیکنان همچنین می‌توانند از قطعات و کیت‌های بدنه جدید رالی استفاده کنند.

گفتنی است که بازی Forza Horizon 5 در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و PC در دسترس است.

منبع : گیم فا

همچنین بررسی کنید ...

هوش مصنوعی Copilot مایکروسافت به دنیای بازی‌ها می‌آید!

مایکروسافت در حرکتی جالب، قصد دارد از هوش مصنوعی قدرتمند Copilot خود در بازی‌های ویدیویی …