قفل دنوو به آخرین آپدیت Ghostwire: Tokyo آمد

شرکت بتسدا پس از گذشت یک سال، بازی Ghostwire: Tokyo را برای کنسول ایکس باکس منتشر کرد. این بازی در انحصار کنسول PS5 قرار داشت، اما کاربران ایکس باکس و سرویس گیم پس می‌توانند ماجراجویی ترسناک در قلب توکیو را آغاز کنند. آپدیت جدید بازی به Spider’s Thread، محتوای تازه‌ای ارائه داد و طبق بررسی‌های انجام‌شده، قفل دنوو در این آپدیت به بازی اضافه شده است. این نشان می‌دهد که کرک نسخه جدید بازی امکان‌پذیر نیست.

صفحه استیم بازی گوست‌وایر توکیو، افزودن دنوو را تائید می‌کند. این مکانیسم حفاظتی به‌منظور جلوگیری از انتشار غیرقانونی بازی به کار می‌رود. البته فشاری که این نرم‌افزار روی سیستم وارد می‌کند، باعث شده تا تعدادی از ناشران از آن استفاده نکنند. بتسدا اخیراً به این قفل رو آورده و تقریباً تمامی بازی‌های جدید این شرکت از دنوو پشتیبانی می‌کند. بازی Redfall با دنوو منتشر خواهد شد و پس از حدود یک سال، این قفل به Ghostwire: Tokyo نیز اضافه شده است.

گفتنی است کرک نسخه اولیه بازی ارائه شد و این اثر قابل دانلود است. اما آپدیت جدید یک سری قابلیت‌ها در کنار محتوای تازه‌ای اضافه می‌کند. مهم‌ترین تغییر افزودن یک حالت جدید به نام Tread Game است. بازی‌کنان در این حالت باید از 120 مرحله بگذرند و هدف نهایی، رسیدن به نقطه پایانی است. هر لول دارای چالش‌های مخصوص به خود است و همچنین بازی‌کننده توانایی‌های بیشتری کسب می‌کند و پول به دست می‌آورد که برای ارتقاء شخصیت و خرید تجهیزات به کار می‌رود.

جزئیات آپدیت Ghostwire: Tokyo

دیگر ویژگی آپدیت جدید نیز افزودن لوکیشن‌های بیشتر به نقشه است. می‌توانید به مدرسه میانه نقشه سر بزنید و همچنین یک سری مأموریت‌های جدید انجام دهید و رازهای بیشتری را برملا کنید. داستان دو شخصیت آکیتو و KK جذابیت بیشتری پیدا کرده و کات‌سین‌های سینمایی طولانی‌تری خواهید دید. این باعث شده تا بیشتر با شخصیت‌ها و دنیای بازی آشنا شوید و به‌نوعی تجربه‌ای کامل داشته باشید. این آپدیت برای خریداران بازی رایگان است و همچنین نسخه ایکس‌باکس گیم پس نیز این آپدیت را شامل می‌شود. افزودن دنوو باعث شده تا کرک نسخه جدید Ghostwire: Tokyo منتشر نشود.

بسیاری از کاربران ردیت نسبت به افزودن دنوو به Ghostwire: Tokyo واکنش نشان داده‌اند. عده‌ای می‌گویند که نسخه اصلی کرک شده بود و این کار بی‌فایده است. عده‌ای نیز می‌گویند که این بازی از سیاست جدید بتسدا پیروی می‌کند و تمامی بازی‌های این شرکت از این قفل استفاده می‌کنند. احتمال اینکه استارفیلد نیز چنین قفلی داشته باشد وجود دارد. بازی گوست‌وایر توکیو برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری، کامپیوتر و PS5 در دسترس است.

همچنین بررسی کنید ...

Ghost of Tsushima تسخیر قلب گیمرها و صدرنشینی در آمریکا

بازی اکشن ماجراجویی جهان‌باز Ghost of Tsushima ساخته استودیو Sucker Punch، چهار سال پس از …