UbiSoft : در E3 حضور خواهیم داشت

این‌طور که به‌نظر می‌رسد، شرکت یوبیسافت (Ubisoft) برای نمایش عناوین متفاوت خود در E3 2023 حاضر خواهد بود؛ البته “اگر” این رویداد برگزار شود.

پائیز گذشته بود که برگزارکنندگان E3 اعلام کردند که سال 2023، برای باری دیگر و بعد از غیبتی چهار ساله، این رویداد دوباره برگزار خواهد شد. اگرچه بازخورد جامعه‌ی بازی‌های ویدیویی نسبت به این خبر مثبت و با استقبال همراه بود اما کم‌کم این اشتیاق جای خود را به شک و تردید داد چراکه چندی پیش و طی گزارشی، خبر رسید که شرکت‌های اصلی صاحب پلتفرم یعنی مایکروسافت (Microsoft)، سونی (Sony) و نینتندو، هیچکدام در این رویداد حضور نخواهند داشت.

با احتساب مطالب بالا، آینده و برگزاری E3 2023 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و به‌تازگی نیز ایو گیلموت (Yves Guilemot)، مدیرعامل یوبیسافت، در این‌باره با رسانه‌ی VGC مصاحبه‌ای انجام داده و اعلام کرده است که “اگر” E3 امسال برگزار شود، این شرکت فرانسوی نیز یکی از شرکت‌کنندگان آن خواهد بود:

اگر برگزاری رویداد E3 اتفاق بیوفتد، ما در آن حضور پیدا خواهیم کرد و چیزهای بسیار زیادی نیز برای نمایش خواهیم داشت.

UbiSoft یکی از شرکت‌هایی است که سال جاری، بازی‌های بزرگی برای ارائه دارد. از Assassin’s Creed: Mirage گرفته تا Avatar: Frontiers of Pandora و The Crew Motorfest، عناوینی هستند که برای انتشار تا قبل از آوریل سال آینده برنامه‌ریزی شده‌اند. پس اگر E3 2023 برگزار شود، می‌توان امیدوار بود که شاهد نمایش‌های جدیدی از بازی‌های مورد انتظار یاد شده، باشیم.

لازم به‌ذکر است طبق اعلام شرکت ESA که وظیفه‌ی برنامه‌ریزی E3 را برعهده دارد، این رویداد از تاریخ 23 تا 26 خرداد 1402 (13 تا 16 ژوئن 2023) در شهر لُس آنجلس برگزار خواهد شد. باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار رویدادی که سال‌ها به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اتفاقات سالانه‌ی دنیای بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شد، قرار دارد.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

پلی‌استیشن ۴ ناجی AMD از ورشکستگی بود

در حالی که امروزه AMD به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت پردازنده شناخته می‌شود، این شرکت …