تاریخ پخش استریم سالگرد عرضه Elden Ring اعلام شد

استودیوی فرام‌سافتور تاریخ پخش استریم سالگرد یک سالگی بازی نقش‌آفرینی Elden Ring را اعلام کرده است.

نزدیک به یک سال پس از انتشار جهانی Elden Ring، جدیدترین شاهکار استودیوی ژاپنی فرام سافتور، حالا این شرکت تاریخ پخش استریم جدید این بازی را به‌ اطلاع هواداران رسانده است. براساس اطلاعات منتشر شده، این استریم همزمان با رویداد زنده‌ی جدید این بازی در شهر استکهلم سوئد و در تاریخ ۲۵ فوریه (۶ اسفند) برگزار می‌شود.

برگزاری رقابت بهترین کاسپلی‌ها توسط هواداران، مسابقات PvP رقابتی و دیگر برنامه‌های مخصوص به نمایش زنده در محل برگزاری این رویداد، از جمله‌ی محتویات برنامه‌ی جشن یک‌سالگی عرضه Elden Ring هستند. البته طبق تایید بندای نامکو، هوادارانی که در این محل حضور ندارند، می‌توانند پخش زنده‌ی استودیوی فرام سافتور از این رویداد را از کانال توییچ شرکت Bandai Namco تماشا کند.

هنوز مشخص نیست که آیا در این رویداد شاهد اخبار و معرفی‌های خاصی برای الدن رینگ خواهیم بود یا خیر، اما هیدتاکا میازاکی، کارگردان بازی مدتی پیش از ادامه‌‌ی پشتیبانی این استودیو از این بازی بسیار پرطرفدار خبر داده بود. اکثر بازی‌های استودیوی فرام‌سافتور به غیر از Sekiro: Shadows Die Twice یک بسته‌الحاقی بزرگ داستانی پس از عرضه دریافت کرده‌اند، بنابراین احتمال وجود نمایش‌های جدید مرتبط به بازی در این رویداد یا به‌ طور کلی در ماه‌های آینده چندان دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد.

با اینکه در ماه دسامبر شاهد معرفی و انتشار بسته‌ی الحاقی Colosseum که بخش مبارزات PvP را در دسترس گیمرها قرار داده است بودیم، هواداران از مدت‌ها پیش بی‌صبرانه در انتظار معرفی بسته الحاقی داستانی Elden Ring هستند.

Colosseum بازیکنان را در استادیوم‌های مبارزه‌ای بزرگ روبه‌روی یکدیگر قرار می‌دهد. در این به‌روزرسانی بازیکنان می‌تواند سرانجام با ورود به استادیوم‌های بزرگ و مخروبه‌ای که در سراسر جهان Lands Between پراکنده شده‌اند، در قالب مبارزات PvP و تک‌نفره یا تیمی مهارت‌های خود را برای دیگر بازیکنان و حریفان به‌ نمایش بگذارند.

 

منبع : زومجی

همچنین بررسی کنید ...

پلی استیشن: اتصال PSN به PC برای همیشه اجباری است!

علیرغم انتقادات، سونی همچنان اصرار دارد که برای اجرای بازی‌های پلی استیشن روی PC، باید …