ASUS ماوس گیمینگ جدید خود را معرفی کرد

ایسوس ROG با همکاری Aim Lab ماوس گمینگ Harpe Ace و پد ماوس Hone Ace را با قابلیت بهینه‌سازی تنظیمات براساس تجزیه‌وتحلیل حرکات دست گیمرها، معرفی کرد.

ایسوس ROG در رویداد CES ۲۰۲۳ از ماوس گیمینگ Harpe Ace Aim Lab Edition و پد Hone Ace Aim Lab Edition رونمایی کرد. ROG ادعا می‌کند به‌عنوان یکی از برندهای پیشرو صنعت بازی‌های رایانه‌ای سعی دارد محصولاتی اختصاصی برای گیمرها تولید کند تا هنگام بازی از حداکثر ظرفیت‌های خود استفاده کنند.

ماوس گیمینگ ROG Harpe Ace با همکاری Aim Lab به‌طور خاص برای گیمرهای بازی‌های شوتر اول‌شخص طراحی شده است و از تنظیمات بهینه‌سازی Aim Lab بهره می‌برد. این تنظیمات با تجزیه‌وتحلیل عملکرد بازیکنان، تنظیمات سفارشی ماوس را تغییر می‌دهد تا بتوانند از نقاط قوت خود، بیشترین بهره را ببرند.

Harpe Ace درحال‌حاضر یکی از سبک‌ترین ماوس‌های مخصوص بازی جهان است که فقط ۵۴ گرم وزن دارد. این محصول با استفاده از حسگر نوری ROG AimPoint از ۳۶۰۰۰ نقطه در اینچ و انحراف کمتر از 1cpi بهره می‌برد تا دقت‌ عملکرد آن بالا باشد. این ماوس همچنین به‌لطف فناوری بی‌سیم ROG SpeedNova نرخ‌تأخیر بسیار پایینی دارد.


ماوس گیمینگ Harpe Ace ایسوس

ازطرف دیگر پد ماوس گیمینگ ROG Hone Ace را داریم که علامت‌های اندازه‌گیری روی آن درج شده است و با بهره‌گیری از ویژگی‌های نرم‌افزار Aim Lab، به گیمرها کمک می‌کند مهارت‌های حرکتی خود را در فضای ۳۶۰ درجه تقویت کنند. این پد شامل یک سطح پارچه‌ای هیبریدی است که امکان ردیابی دقیق محور X و Y را به‌طور یکنواخت و دقیق فراهم می‌کند. پد Hone Ace همچنین از پوشش نانو ضد آب، روغن و گردوغبار بهره می‌برد و لایه‌ی لاستیکی زیرین آن، به حفظ چسبندگی و پایداری هنگام اجرای بازی‌ها کمک خواهد کرد.

نسخه‌ی Aim Lab ماوس گیمینگ ROG Harpe Ace از فرم‌فکتور مخصوصی بهره می‌برد که متخصصان بازی‌های کامپیوتری در آزمایشگاه Aim آن را به‌دقت بررسی کرده‌اند. ایسوس می‌گوید این محصول به‌نحوی طراحی شده‌ است که تعادل مناسبی بین شکل و توزیع وزن آن وجود داشته باشد و گیمرها بتوانند برای ساعت‌های طولانی و بدون خستگی با آن کار کنند.


ماوس گیمینگ Harpe Ace و پد ماوس Hone Ace ایسوس

تنظیمات ماوس می‌تواند تأخیر درخورتوجهی در عملکرد گیمرها داشته باشد و به‌همین دلیل تنظیمات بهینه‌سازی Aim Lab با انجام برخی وظایف در نرم‌افزار اختصاصی این شرکت، عملکردها و ویژگی‌های خاص حرکتی بازیکنان را تجزیه‌وتحلیل می‌کند تا بهترین تنظیمات را به آن‌ها پیشنهاد دهد.

به ادعای ایسوس، حسگر نوری ROG AimPint حرکات دست کاربر را با سرعت حداکثر ۶۵۰ اینچ برثانیه (ips) و با شتاب حداکثر ۵۰ گرم ثبت می‌کند تا گیمرها بتوانند هنگام بازی، دقیق‌تر عمل کنند.

گفته می‌شود فناوری بی‌سیم ROG SpeedNova در ماوس گیمینگ Harpe Ace به کاهش نرخ‌تأخیر دستورات ورودی در محیط‌هایی که سیگنال‌های مختلفی در آن وجود دارد، کمک می‌کند و بدین‌ترتیب یکی از بهترین گزینه‌ها برای شرکت در مسابقات بازی‌های کامپیوتری است.

عمر باتری این ماوس درحالت بلوتوث ۹۸٫۵ ساعت اعلام شده است و تا ۷۰ میلیون کلیک دوام خواهد آورد. این محصول همچنین به بلوتوث LE مجهز شده است و امکان اتصال همزمان به سه دستگاه مختلف را دراختیار گیمرها قرار می‌دهد.

منبع : زومیت

 

همچنین بررسی کنید ...

هوش مصنوعی انویدیا به کمک گیمرها در پیشبرد مراحل بازی می‌آید

طبق گزارشات، انویدیا در حال توسعه دستیار هوش مصنوعی جدیدی به نام G-Assist است که …