کروم‌بوک گیمینگ جدید ASUS معرفی شد

کروم‌بوک گیمینگ Vibe CX34، قدرتمدترین مدل‌های رقیب را با سخت‌افزار رده‌بالای خود به چالش می‌کشد.

ایسوس یکی از شرکت‌هایی بود که مفهوم کروم‌بوک‌های گیمینگ را به ما معرفی کرد. با این‌حال اولین محصول آن در بازار کروم‌بوک‌های مخصوص بازی یعنی Vibe CX55 Flip مشخصات سخت‌افزاری ضعیفی داشت و با پردازنده‌های نسل یازدهم اینتل Core i3 عرضه شد. این درحالی است که کروم‌بوک‌های رقیب از شرکت‌های ایسر و لنوو، به تراشه‌های نسل دوازدهم اینتل مجهز شده‌اند.

ایسوس اکنون در جریان نمایشگاه CES ۲۰۲۳ از نسل جدید کروم‌بوک گیمینگ خود به نام Vibe CX34 رونمایی کرده است. این محصول با مشخصات سخت‌افزاری رده‌بالا به رقابت با بهترین مدل‌های موجود در بازار خواهد پرداخت.

CX34 ایسوس در چند نسخه با پردازنده‌های نسل دوازدهم اینتل، نمایشگر و خروجی ویدیویی ارتقایافته و رم و حافظه‌ی ذخیره‌سازی بیشتر عرضه می‌شود و از هرنظر نسبت به مدل قبلی خود، برتری دارد.

به گزارش ZDNET، درج علامت تجاری ErgoLift روی کروم‌بوک CX34 یعنی می‌توان از آن درحالت تبلت نیز استفاده کرد. این ویژگی برای اجرای بازی‌های اندروید منتشرشده در فروشگاه گوگل‌پلی یا استفاده از دستگاه به‌عنوان نمایشگر گیمینگ در نظر گرفته شده است.

ایسوس تاکنون هیج جزئیاتی درمورد قیمت و بازه‌ی زمانی عرضه‌ی کروم‌بوک گیمینگ Vibe CX34 ارائه نداده است. درمقام مقایسه، مدل‌های رقیب با برجسب قیمتی در حدود ۵۵۰ تا ۶۵۰ دلار عرضه شده‌اند. البته Vibe CX55 با قیمت ۷۳۰ دلار روانه‌ی بازار شد و بنابراین شاید مدل جدید این محصول حتی با قیمت بالاتر در حدود ۸۰۰ دلار دردسترس مشتریان قرار گیرد.

منبع : زومیت

 

همچنین بررسی کنید ...

روسیه در تلاش برای ورود به دنیای کنسول‌های بازی

روسیه در حال بررسی ساخت کنسول بازی داخلی خود است. این خبر جنجال‌برانگیزی را در …