ادامه صدرنشینی FIFA 23 در جدول فروش فیزیکی هفتگی بریتانیا

تغییرات بسیار کمی در نمودار فروش فیزیکی هفتگی بریتانیا ایجاد شده است و به نظر می‌رسد که فروش بازی‌ها تا اتمام کریسمس روند ثابتی را طی خواهد کرد.

بازی FIFA 23 همچنان با رشد فروش 16 درصدی نسبت به هفته قبل، رتبه اول را در اختیار دارد. پس از آن بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 2 (افزایش 2 درصدی)، God of War: Ragnarok (افت 7 درصدی)، Mario Kart 8: Deluxe (4 درصد افت) و Pokémon Violet در رده دوم تا پنجم قرار دارند. بازی Nintendo Switch Sports نیز همچنان در رتبه ششم است.

بزرگترین تفاوت نمودارها نسبت به هفته قبل، بازگشت Sonic Frontiers به ده عنوان پرفروش برتر و قرارگیری در رتبه هفتم بود. این امر به علت تخفیفاتی است که قیمت بازی را تا 32 پوند در بریتانیا کاهش داده است. نسخه نینتندو سوییچ Sonic Frontiers، پرفروش‌ترین نسخه این بازی در هفته گذشته بود.

عنوان دیگری که همچنان از تخفیف سود می‌برد، Mario + Rabbids: Sparks of Hope است که پس از افزایش فروش 50 درصدی، دوباره در رتبه 9 قرار گرفت. فروش هفتگی این بازی در دو هفته گذشته بیش از سه برابر شده است، زیرا تخفیفات قیمت بازی را تا 30 پوند کاهش داده‌اند.

یکی از بزرگترین رقبای Mario + Rabbids در واقع دنباله آن است. نسخه اول بازی که در سال 2017 عرضه شد، در چند ماه گذشته یکی از پایه‌های اصلی نمودارهای فورش بوده است، به این دلیل که بازی با قیمتی کمتر از 15 پوند فروخته می‌شود. این عنوان محبوب (یوبی‌سافت) طی هفته جاری در رتبه 15 قرار گرفت.

در بین انتشارات اخیر، The Callisto Protocol پس از افت فروش 25 درصدی نسبت به هفته قبل، از لیست 20 بازی پرفروش خارج می‌شود و به رتبه 22 می‌رسد. بازی Need for Speed: Unbound پس از 4 درصد افزایش فروش، جایگاه 28 را در اختیار دارد. در همین حال، Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion به دلیل کاهش ۷۶ درصدی فروش در هفته دوم، 22 پله سقوط کرد و به رتبه 30 رسید.

منبع : گیم فا

 

خروج از نسخه موبایل