The Game Awards امسال 103 میلیون بار استریم شد

این طور که به نظر می‌رسد رویداد The Game Awards امسال بیش از 11.5 میلیون بازدید در توئیتر داشته است که 9.5 میلیون آن‌ها کاربران منحصر به فرد بوده‌اند. هم‌چنین تعداد بینندگان هم‌زمان این رویداد روی استیم به 850 هزار نفر هم رسیده است.

The Game Awards 2022 با 103 میلیون لایو استریم رکورد جدیدی را از خود به جا گذاشته است. این پربیننده‌ترین رویداد در تاریخ مراسم The Game Awards است. به گفته‌ی جف کیلی (Geoff Keighley)، مجری و تهیه‌کننده‌ی این رویداد، در مقایسه با امسال رویداد سال گذشته تنها 85 میلیون بار استریم شده است.

دیگر ارقام قابل توجه مربوط به این رویداد شامل 11.5 میلیون بار تماشای این رویداد در توئیتر می‌شود که 28 درصد بیشتر از سال گذشته است. شمار نویسندگان منحصر به فرد در توئیتر هم افزایشی 33 درصدی داشته و هشتگ #TheGameAwards هم 31 درصد بیشتر از سال گذشته استفاده شده است. البته این نمایش در توئیتر ترند شماره یک جهانی بوده است.

آمار این رویداد روی استیم هم خوب بوده‌اند که قطعا دادن Steam Deck به عنوان جایزه در این موضوع بی‌تاثیر نبوده است. بیش از 9.5 میلیون کاربر منحصر به فرد این رویداد را روی استیم تماشا کرده‌اند. بیشترین تعداد بینندگان هم‌زمان روی این پلتفرم 850 هزار نفر بوده است.

در حالی که هنوز رویداد The Game Awards برای سال بعد تایید نشده، اما کیلی گفته که در ژوئن سال 2023 می‌توانیم انتظار بازگشت رویداد Summer Game Fest را داشته باشیم.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

شایعه, پلی‌استیشن در ماه مه میزبان رویداد شوکیس خواهد بود

اگرچه مایکروسافت با رویدادهای Xbox Games Showcase و Summer Game Fest در ماه ژوئن سروصدا …