GTA Online همچنان زنده است آپدیت‌ها در راهند!

با وجود اینکه Grand Theft Auto 6 برای انتشار در پاییز سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است، طرفداران GTA Online می‌توانند خوشحال باشند، چرا که راک‌استار گیمز اخیراً تأیید کرده است که به‌روزرسانی‌های بیشتری برای این بخش آنلاین محبوب در دست توسعه هستند.

این خبر در پستی در وبلاگ راک‌استار منتشر شد که در آن به به‌روزرسانی اخیر Bottom Dollar Bounties و محتوای آینده اشاره شده بود. در این پست، راک‌استار از طرفداران خود خواست تا منتظر مسابقات اتومبیل‌رانی جدید در زمینه دریفت و درگ در Rockstar Creator باشند و همچنین از تعداد زیادی خودرو جدید، آیتم‌های جذاب و موارد دیگر خبر داد.

اگرچه راک‌استار جزئیات دقیقی از به‌روزرسانی‌های آینده ارائه نکرده است، اما تأیید این موضوع که محتویات جدیدی در راه است، خبر هیجان‌انگیزی برای طرفداران GTA Online خواهد بود.

انتشار GTA 6 در سال ۲۰۲۵ سؤالاتی را در مورد آینده GTA Online ایجاد کرده است. برخی معتقدند که راک‌استار سرورهای بازی را خاموش می‌کند و به سراغ دنباله‌ای مستقل خواهد رفت، در حالی که برخی دیگر بر این باورند که GTA Online به تکامل خود با محتوای جدید و مرتبط با GTA 6 ادامه خواهد داد.

راک‌استار تاکنون هیچ یک از این سناریوها را تأیید نکرده است، اما با توجه به محبوبیت و پویایی مداوم GTA Online، به نظر می‌رسد که این بخش آنلاین تا سال‌های آینده نیز به حیات خود ادامه دهد.

همچنین بررسی کنید ...

پلی‌استیشن ۴ ناجی AMD از ورشکستگی بود

در حالی که امروزه AMD به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت پردازنده شناخته می‌شود، این شرکت …