رونالدو با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون دلاری، UFL را به چالش می‌کشد

کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال، با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون دلاری به تیم توسعه بازی UFL پیوست. این سرمایه‌گذاری، که یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در صنعت بازی‌های ویدیویی است، می‌تواند UFL را به رقیبی جدی برای FIFA و PES تبدیل کند.

UFL یک شبیه‌ساز فوتبال جدید است که قرار است به‌صورت رایگان منتشر شود. این بازی با وعده ارائه یک گیم‌پلی جدید و مهارت‌محور، توانسته توجه بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال را به خود جلب کند.

حضور رونالدو در تیم توسعه UFL می‌تواند تأثیر زیادی بر موفقیت این بازی داشته باشد. رونالدو یکی از محبوب‌ترین ورزشکاران جهان است و حضور او در بازی می‌تواند باعث افزایش محبوبیت بازی در میان طرفداران فوتبال شود.

علاوه بر این، رونالدو یک بازیکن بسیار موفق در زمینه فوتبال است و تجربه او می‌تواند به بهبود گیم‌پلی بازی کمک کند.

یوجین نشیلوف، مدیرعامل استودیوی Strikerz، سازنده بازی UFL، در این رابطه گفت: «پیوستن کریستیانو رونالدو به ما به‌عنوان یک شریک و سرمایه‌گذار گامی مهم روبه جلو و تاییدی بر دیدگاه ما برای توسعه یک بازی پیشرو برای هواداران فوتبال در جهان است.»

بازی UFL هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد، اما قرار است برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس منتشر شود.

همچنین بررسی کنید ...

پلی‌استیشن ۴ ناجی AMD از ورشکستگی بود

در حالی که امروزه AMD به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت پردازنده شناخته می‌شود، این شرکت …