انتشار بازی Assassin’s Creed Mirage دوباره تاخیر خورد

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی یک منبع داخلی معتبر، بازی Assassin’s Creed Mirage برای آگوست در نظر گرفته شده بود، اما حالا تا ماه اکتبر تاخیر خورده است.

مدت زیادی از معرفی بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Mirage می‌گذرد و ما تنها یک تریلر سینماتیک از آن دیده‌ایم. در حالی که طرفداران منتظر نمایش گیم‌پلی هستند، متاسفانه منابع داخلی به تاخیر داخلی بازی اشاره دارند. تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع داخلی مشهور صنعت گیم، در دسامبر سال گذشته متذکر شد که این عنوان برای عرضه در ماه آگوست سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است، اما حالا در توییتر به تاخیر دو ماهۀ این اثر و عرضۀ آن در اکتبر (مهر / آبان) اشاره دارد.

اگر گزارش هندرسون صحیح باشند، این اولین باری نیست که بازی به صورت داخلی با تاخیر مواجه شده است. پیش از این اخبار، یوبیسافت به انتشار Mirage در فوریۀ گذشته و سپس تاخیر آن تا بهار ۲۰۲۳ اشاره کرده بود.

همچنین هندرسون به تاخیر بازی انحصاری دستگاه واقعیت مجازی Meta Quest یعنی Assassin’s Creed Nexus نیز اشاره دارد.

احتمالاً در مراسم بعدی یوبیسافت که در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ (۱۲ ژوئن ۲۰۲۳) برگزار خواهد شد، شاهد اولین تریلر گیم‌پلی Assassin’s Creed Mirage و تاریخ دقیق انتشار آن خواهیم بود.

گفتنی است که شرکت یوبیسافت اخیراً با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. بازی‌های در دست ساخت این کمپانی شامل Avatar تا تاریخی نامعلوم و Skull & Bones نیز مدتی پیش برای ششمین بار تاخیر خورد.

از سوی دیگر، پروژه‌های زیادی نیز توسط این کمپانی لغو شده‌اند. رسانۀ Insider-Gaming مدتی پیش گزارش داد که علاوه بر Assassin’s Creed Nexus و پروژه‌هایی مانند Red و Hexe، سه بازی دیگر نیز از سری Assassin’s Creed وجود دارند که مراحل اولیه‌ ساخت و فاز طراحی مفهومی را سپری می‌کنند.

این بازی‌ها که با عناوین Codename Nebula ،Raid و Echoes شناخته می‌شوند، توسط استودیوهای مختلفی توسعه می‌یابند و تفاوت‌های بسیار زیادی با بازی‌های قبلی Assassin’s Creed خواهند داشت. به گفته یکی از منابع، یوبیسافت تمام تمرکز خود را روی Assassin’s Creed و چند مجموعه‌ی بزرگ دیگر گذاشته است.

منبع : گیم فا

 

خروج از نسخه موبایل