اطلاعاتی از آپدیت جدید Halo Infinite منتشر شد

سازنده Halo Infinite اطلاعاتی از به‌روزرسانی ماه مه این بازی منتشر کرد که بر اساس آن، دو حالت Super Fiesta و FPS Counter اضافه خواهند شد.

استودیوی ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرد که به‌روزرسانی بعدی بازی Halo Infinite برای انتشار در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۱۰ مه ۲۰۲۳) برنامه‌ریزی شده است. این به‌روزرسانی شامل حالت Super Fiesta می‌شود که در گذشته به عنوان حالت Custom بازی Halo 5: Guardians عرضه شده بود. بازیکنان در این حالت می‌توانند با استفاده از تجهیزات ارتقایافته و سلاح‌های منحصربه‌فرد به تجربه بازی بپردازند.

همچنین یک ویژگی جدید به نام FPS Counter مخصوص پلتفرم‌های ایکس باکس در دسترس قرار می‌گیرد که برای نشان دادن عملکرد فنی بازی به خصوص نرخ فریم در جریان رقابت‌ها مفید است. بازیکنان علاقه‌مند به حالت Forge احتمالا بیشترین استفاده از FPS Counter را خواهند برد؛ زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از عملکرد فنی بازی در نقشه‌هایی که توسعه داده‌اند، مطلع شوند. علاوه بر این، به‌روزرسانی ماه مه بازی Halo Infinite شامل تغییرات تعادلی از جمله ساده‌تر شدن استفاده از تفنگ Disruptor می‌شود.

در این به‌روزرسانی نارنجک‌های اسپایک (Spike Grenades) نیز ضعیف‌تر خواهند شد؛ به صورتی که هر کدام ۱۶ ترکش پرتاب خواهند کرد و آسیب کمتری را در شعاع کوچکتری اعمال می‌نمایند.

گزارش‌های اخیر ادعا دارند که استودیوی ۳۴۳ اینداستریز در نظر دارد در آینده ۱۵ نقشه Arena، دو زمینه Forge، حالت‌های جدید از جمله Firefight و بسیاری موارد دیگر را به بازی Halo Infinite اضافه کند.

منبع : گیم فا

خروج از نسخه موبایل