Forza Motorsport چه زمانی منتشر می‌شود؟

شبیه‌ساز ریسینگ جدید مایکروسافت یعنی Forza Motorsport قرار است امسال برای ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر شود، اما هنوز تاریخ عرضه دقیق آن اعلام نشده است.

وقتی مایکروسافت بازی Forza Motorsport را در جریان رویداد Xbox Games Showcase پارسال به نمایش گذاشت، گفته شد که این بازی در بهار سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. با این حال با گذشت زمان مشخص شد که بعید است شاهد رخ دادن چنین اتفاقی باشیم. در نمایش دوباره این بازی در جریان Developer_Direct امسال، تاریخ عرضه دقیقی برای بازی اعلام نشد و مایکروسافت و Turn 10 Studios هر دو پنجره عرضه سال ۲۰۲۳ را به بازی دادند. حال به نظر می‌رسد که این پنجره کمی کوچک‌تر شده است.

حساب کاربری رسمی Microsoft Game Dev در توئیتر ظاهرا به عرضه بازی Forza Motorsport در تابستان سال ۲۰۲۳ اشاره کرده است. رئیس Turn 10 Studios یعنی الن هارتمن (Alan Hartman) در توئیتر پستی نه چندان جنجالی را در رابطه با Forza منتشر کرد. با این حال نکته جالب ماجرا این است که حساب Microsoft Game Dev به این پست با توئیت “چه کسی برای تابستان آماده است؟” پاسخ داد.

البته اگر قرار باشد که شاهد عرضه Forza Motorsport در تابستان باشیم، باید دید که مایکروسافت این بازی را در کجای تقویم خود قرار خواهد داد. بدون شک مهم‌ترین عرضه تابستان برای مایکروسافت بازی Starfield است که در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد. در هر صورت Turn 10 Studios تایید کرد که این شبیه‌ساز ریسینگ وارد فاز نهایی توسعه شده و دیگر زمان زیادی تا اتمام روند توسعه آن باقی نمانده است.

گفتنی است که بازی Forza Motorsport در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دست توسعه است. حدود یک ماه دیگر شاهد رویداد Xbox Games Showcase دیگری هستیم و می‌توان انتظار داشت که مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در رابطه با این بازی به اشتراک بگذارد. پس در هفته‌های آتی منتظر اخبار بیشتر از Forza Motorsport باشید.

منبع : گیم فا

 

خروج از نسخه موبایل