سازنده Citizen Sleeper به دنبال ساخت بازی جدید

استودیوی سازنده Citizen Sleeper یعنی Jump Over The Age بار دیگر با ناشر خود یعنی Fellow Traveller روی یک پروژه جدید همکاری خواهد کرد. از این پروژه جدید در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد.

با توجه به عرضه Episode: PURGE در ماه مارس، سه‌گانه بسته‌های الحاقی پس از عرضه بازی Citizen Sleeper پایان یافته است. Episode: PURGE که به صورت رایگان برای تمام پلتفرم‌ها عرضه شده بود روایت، شخصیت‌ها و مکان‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کرد. حال با اتمام پشتیبانی از این بازی استودیوی Jump Over The Age کار روی پروژه بعدی خود را آغاز کرده است.

در جهت آماده‌سازی برای اولین سالگرد بازی Citizen Sleeper که در تاریخ ۵ می خواهد بود، استودیوی سازنده این بازی قول یک رونمایی در هر پنج روز گذشته را داده است. اولین رونمایی این است که طراح بازی یعنی Gareth Damian Martin و همکاران او Guillaume Singelin و Amos Roddy با ناشر بازی یعنی Fellow Traveller روی یک پروژه جدید همکاری خواهند کرد. البته اطلاعاتی از این پروژه جدید منتشر نشد، اما در آینده نزدیک می‌توانید انتظار رونمایی از آن را داشته باشید.

Citizen Sleeper یک نقش‌آفرینی نوبتی روایت‌محور است که در جهانی علمی-تخیلی جریان دارد. در این بازی شما نقش یک Sleeper را بازی می‌کنید که باید از دست شرکت شروری که او را خلق کرده فرار کند. در طول راه شما با شخصیت‌های مختلفی برخورد خواهید کرد و تصمیمات مهمی را با تاس انداختن می‌گیرید که به عواقب متفاوتی منجر خواهند شد. در ماه‌های آتی منتظر اطلاعات بیشتری در مورد بازی جدید این استودیو باشید.

گفتنی است که در حال حاضر بازی Citizen Sleeper برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دسترس است

منبع : گیم فا

 

خروج از نسخه موبایل