بازی Gears 6 در حال ساخت است

5345353452 - بازی Gears 6 در حال ساخت است

طرفداران فرنچایز Gears مدتی زیادی است که منتظر معرفی نسخه جدید این سری یعنی Gears 6 هستند. داستان این مجموعه پنج قسمته هنوز به سرانجام نرسیده است.

با عرضه Gears 5 در سال 2019، برخی از طرفداران هنوز منتظر هستند تا استودیو سازنده نسخه جدیدی را معرفی کند. اکنون به گفته یکی از کارشناسان داخلی، توسعه Gears 6 از سال گذشته شروع شده است. این باید به این معنی باشد که ما به زودی یک معرفی جامع از نسخه ششم این فرنچایز دریافت خواهیم کرد. این خبر از سوی جف گراب (Jeff Grubb)، یک کارشناس داخلی در صنعت، منتشر شده است که امروز در توییتر آن را اعلام کرد.

جف خاطرنشان کرد که ساخت Gears 6 در سال گذشته آغاز شد. متاسفانه، این تمام اطلاعاتی است که در مورد آینده فرنچایز Gears به ​​اشتراک گذاشته شده است. با پایان یافتن Gears 5 و ماجراجویی Kait Diaz، ما فرض می‌کنیم که قسمت بعدی با خط داستانی او ادامه خواهد یافت. از آنجایی که این بازی به تازگی منتشر شده است، احتمال عرضه نسخه بعدی آن تا قبل از سال 2024 بعید بنظر می‌رسد.

گفته می‌شود سازندگان عجله‌ای برای عرضه بازی ندارند. صرف نظر از این موضوع، امیدواریم این خبر طرفداران Gears را هیجان زده کند، زیرا از سال 2019 نسخه جدیدی نداشته‌ایم. با این اوصاف، ممکن است فشاری روی سازندگان برای معرفی هرچه زودتر Gears 6 وجود داشته باشد. با توجه به عرضه اولین نسخه در سال 2006، بعید است که گیمرهای امروزی تا به حال نسخه‌ای از این سری را تجربه نکرده باشند.

همچنین شایعاتی مبنی بر عرضه یک مجموعه بازسازی شده شنیده‌ایم، اما باز هم هنوز هیچ جزئیات رسمی‌ای در دست نداریم. با این حال، اگر می‌خواهید داستان Gears of War را دنبال کرده و در زمان انتشار Gears 6 آن را به راحتی تجربه کنید، یک مجموعه بازسازی‌ شده از نسخه‌های قدیمی می‌تواند مفید باشد. در حال حاضر مشخص نیست آینده فرنچایز Gears چه خواهد بود.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

شاهزاده ایرانی: ماجراجویی جدید در راه است!

طبق شایعات، یوبیسافت در حال ساخت نسخه جدیدی از بازی محبوب شاهزاده ایرانی با نام …