نتفلیکس برای ساخت یک بازی جدید هزینه می کند

استودیو تازه تاسیس‌شده شرکت نتفلیکس در لس آنجلس به دنبال استخدام یک کارگردان بازی برای ساخت یک بازی AAA جدید برای رایانه‌های شخصی است.

آنگونه که در رسانه‌ها مشخص شده است، شرکت سرگرمی نتفلیکس به دنبال یک کارگردان بازی برای استودیو تازه تاسیس خود در لس آنجلس می‌گردد. به‌ همین منظور آگهی شغلی جدیدی منتشر شده است که توضیح می‌دهد: «ما به دنبال یک کارگردان بازی خلاق و بامهارت هستیم تا در جهت‌دهی کارگردانی بازی و دید خلاقانه به یک بازی AAA جدید برای پلتفرم PC به ما کمک کند».

در ادامه درمورد این موقعیت شغلی آمده است: «به عنوان کارگردان بازی، شما رهبر خلاق یکی از اولین بازی‌های نسل اول اورجینال داخلی نتفلیکس خواهید بود». با اینکه اطلاعات بیشتری منتشر نشده، اما در نهایت این آگهی شغلی با گفتن «داشتن تجربه با بازی‌های شوتر اول‌شخص و/یا سوم‌شخص بهتر است» تکمیل می‌شود.

ماه پیش بود که مایک وردو، نایب رئیس نتفلیکس از تاسیس یک استودیوی گیمینگ جدید در لس آنجلس خبر داده بود و تایید کرده بود این استودیو توسط چاکو سانی، تهیه‌کننده اجرایی Overwatch هدایت خواهد شد. سانی در سپتامبر سال ۲۰۲۱ از بلیزارد جدا شد و یکی از خروجی‌های برجسته این شرکت در آن زمان بود. بلیزارد در بیانیه‌ای ادعا کرده بود که جدایی او «برای داشتن مرخصی برای مدتی» است.

وردو در مورد پیوستن ایشان به نتفلیکس گفت: «ما یک استودیو جدید دیگر در کالیفرنیای جنوبی افتتاح می‌کنیم که با محوریت چاکو سانی است؛ کسی که بر ساخت God of War Ascension برای استودیو سانتا مونیکا نظارت کرد و بر بخشی از بازی‌های آنها نظارت داشت و بعد تهیه‌کننده اجرایی یک فرانچایز کوچک به اسم اورواچ بود.

او می‌توانست هرجایی برود؛ می‌توانست پول جمع کند؛ می‌توانست هرکاری بکند و انتخاب کرد تا به اینجا بیاید. ما یک تیم حول او تاسیس می‌کنیم و به دنبال او هستیم تا چیزی را که بازی‌ها می‌توانند باشند، دوباره اختراع کند».

وردو در مورد اینکه استخدام سانی نشانه‌ای مبنی‌بر تعهد ادامه‌دار نتفلیکس برای ساخت بازی‌ها است، افزود: «شما نمی‌توانید چنین افرادی را برای ساخت مورد بزرگ بعدی در گیمینگ به سازمان خود بیاورید مگر اینکه این حس وجود داشته باشد که ما به مدت طولانی و با دلایل درست در این فضا فعالیت می‌کنیم».

 

منبع : زومجی

 

همچنین بررسی کنید ...

آپدیت جدید Alan Wake II با رفع باگ‌ها منتشر شد

استودیوی Remedy به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی Alan Wake II منتشر کرد که شامل رفع …