ساعاتی پیش، مراسم New York Game Awards 2023 برگزار و برندگان در رشتههای مختلف مشخص شدند. عنوان Elden Ring توانست جایزۀ بهترین بازی سال را از آن خود کند.
در کنار اهدای جوایز به آثار مختلف، این رویداد جایزۀ افتخاری Andrew Yoon را به فیل اسپنسر (Phil Spencer) اهدا کرد. همچنین، تنها Elden Ring توانست دو جایزۀ «بهترین بازی سال» و «بهترین جهان» را از آن خود کند؛ مابقی عناوین برتر، تنها در یک رشته برنده شدند.
در ادامه فهرست برندگان را مطالعه میکنید(برندگان بولد شدهاند):
بهترین بازی سال
A Plague Tale: Requiem
Cult of the Lamb
Elden Ring – WINNER
God of War Ragnarök
Immortality
Pentiment
Vampire Survivors
Xenoblade Chronicles 3
بهترین بازی مستقل
Immortality
Neon White
Return to Monkey Island
Trombone Champ
Vampire Survivors – WINNER
Wordle
Wylde Flowers
بهترین نویسندگی
As Dusk Falls
Elden Ring
God of War Ragnarök – WINNER
Immortality
Norco
Return to Monkey Island
Roadwarden
بهترین جهان در بازیهای ویدیویی
Elden Ring – WINNER
God of War Ragnarök
Horizon Forbidden West
Pentiment
Pokémon Legends: Arceus
بهترین موسیقی
Elden Ring
God of War Ragnarök
Horizon Forbidden West
Metal: Hellsinger – WINNER
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
Trombone Champ
بهترین بازیگری
Alex Jarrett as Zoe Walker in As Dusk Falls
Ashly Burch as Aloy in Horizon Forbidden West
Christopher Judge as Kratos in God of War Ragnarök
Grace Zabriskie as Eliza Vorez in The Quarry
Justice Smith as Ryan Erzahler in The Quarry
Manon Gage as Marissa Marcel in Immortality – WINNER
بهترین بازی واقعیت مجازی
BONELAB
Lost Recipes
Moss: Book II – WINNER
RUINSMAGUS
The Last Clockwinder
بهترین بازی کودکان
Harmony’s Odyssey
Kirby and the Forgotten Land – WINNER
Mario + Rabbids Sparks of Hope
Moss: Book II
Pokémon Legends: Arceus
Splatoon 3
Tunic
بهترین بازی موبایل
Desta: The Memories Between
Marvel Snap – WINNER
Poinpy
Railbound
Wylde Flowers
بهترین ریمیک
Atari 50: The Anniversary Celebration
Crisis Core: Final Fantasy VII – Reunion
Life is Strange Remastered Collection
Live A Live
The Stanley Parable: Ultra Deluxe – WINNER
بهترین بازیکن سال
Arslan “Arslan Ash” Siddique (FATE Esports/Red Bull Esports) – Tekken 7
Bryan “pANcada” Luna (Sentinels, formerly with LOUD) – Valorant
Kim “Deft” Hyuk-kyu (DWG KIA) – League of Legends
Masaya “aMSa” Chikamoto (VGBootCamp/Red Bull Esports) – Super Smash Bros. Melee – WINNER
Oleksandr “s1mple” Kostyliev (Natus Vincere) – Counter-Strike: Global Offensive
Yoo “smurf” Myeong-hwan (Boston Uprising) – Overwatch
آندرریتدترین بازی سال
A Memoir Blue
Norco
Patrick’s Parabox
Perfect Tides
SIGNALIS – WINNER
Strange Horticulture
The Case of the Golden Idol
Wayward Strand
بهترین محتوای اضافه (DLC)
Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök
Assassin’s Creed Valhalla: Tombs of the Fallen Pt. 2
Bugsnax: The Isle of BIGsnax
Destiny 2: The Witch Queen – WINNER
Microsoft Flight Simulator: Top Gun Maverick DLC
Monster Hunter Rise: Sunbreak
بهترین خبرنگار
Justin Heckert, Vanity Fair
بهترین مربی
Ryan O’Callaghan
جایزۀ افتخاری Andrew Yoon
Phil Spencer
منبع :گیم فا