دنباله‌های The Medium و Observer شاید ساخته شود

استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team)، توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های The Medium و Observer، گفته که احتمال بازگشت به این فرنچایزها در صورت به وجود آمدن ایده‌های خوب وجود دارد.

با نزدیک توسعه‌ی Silent Hill 2 Remake به پایان خود و عرضه‌ی بازی Layers of Fear در اوایل سال 2023، بلوبر تیم دو پروژه‌ی بزرگ خود را در آینده‌ی نزدیک به پایان خواهد رساند. با این حال در حال حاضر مشخص نیست که این استودیو پس از آن چه برنامه‌ای دارد. از آن جایی که بازی‌های بعدی این استودیو پس از عناوین مذکور هنوز معرفی نشده‌اند، آیا این احتمال وجود دارد که بلوبر تیم به برخی از آیپی‌های قدیمی‌تر خود بازگردد؟

به گفته‌ی کسپر میشالسکی (Kacper Michalski) که مدیر تولید در بلوبر تیم است، احتمال بازگشت به این فرنچایزها وجود دارد. میشالسکی در مصاحبه‌ای جدید با GamingBolt در پاسخ به این سوال که آیا در آینده دنباله‌هایی برای The Medium و Observer ساخته خواهد شد گفت که این مهم به وجود ایده‌های خوب از سوی استودیو بستگی دارد: «کسی چه می‌داند؟ اگر ایده‌ی خوبی برای بازگشت به جهان The Medium یا Observer به ذهن ما برسد، چرا که نه؟ همه چیز ممکن است.»

جالب است بدانید که هنوز پروژه‌های زیادی در بلوبر تیم در دست توسعه قرار دارند که به صورت رسمی معرفی نشده‌اند. این استودیو به تازگی تایید کرد که با همکاری Private Division مشغول کار روی یک بازی وحشت بقای جدید است. در نوامبر 2021 هم این استودیو اعلام کرد که با همکاری Rogue Games یک بازی را برای PC و کنسول‌های نسل نهمی خواهد ساخت.

بلوبر تیم به تازگی در مورد پروژه‌های دیگری در فرنچایز Silent Hill هم صحبت کرد. در حال حاضر Silent Hill 2 Remake برای پلی استیشن 5 و PC در دست توسعه است.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

Ghost of Tsushima تسخیر قلب گیمرها و صدرنشینی در آمریکا

بازی اکشن ماجراجویی جهان‌باز Ghost of Tsushima ساخته استودیو Sucker Punch، چهار سال پس از …