Silent Hill 2 Remake راوی هسته اصلی داستان خواهد بود

استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) خواسته از نزدیک بودن Silent Hill 2 Remake به بازی اصلی مطمئن شود، پس هر چیز جدیدی که به بازی اضافه شده با مشورت کونامی (Konami) بوده است.

پس از سال‌ها شایعه و گمانه‌زنی، کونامی بالاخره از پروژه‌های Silent Hill جدید خود رونمایی کرد. یکی از این پروژه‌ها ریمیک Silent Hill 2 توسط استودیوی بلوبر تیم است. این استودیو سابقه‌ی زیادی در توسعه‌ی بازی‌ها در ژانر وحشت دارد، با این حال بسیاری از آن‌ها مثل Layers of Fear 2 و The Medium نقدها و واکنش‌های متوسطی را دریافت کرده‌اند. البته این استودیو قصد ندارد تا تغییری را روی المان‌های مثبت Silent Hill 2 اعمال کند:

به نظر ما داستان Silent Hill 2 ستون اصلی آن بازی است و ما هیچوقت قصد نداشتیم که آن را تغییر دهیم. شاید بعضا شاهد تغییرات کوچکی باشیم. اما این تغییرات برای به‌روز کردن محتوای قدیمی و قابل درک کردن آن‌ها برای مخاطبان جدید هستند. با این حال ما کاری به هسته‌ی روایت اصلی نداریم.
با نگاهی به گیم‌پلی می‌توانید متوجه تغییرات در آن شوید. یکی از بزرگ‌ترین تغییرات زاویه‌ی دوربین بازی به روی شانه است. بیش از ۲۰ سال از عرضه‌ی بازی اصلی گذشته، پس طبیعی است که گیم‌پلی نیازمند تغییرات و همگام شدن با انتظارات مدرن است.
تهیه‌کننده‌ی بازی در مورد تغییرات در پازل‌ها، سلاح‌ها و دشمنان بازی هم صحبت کرده است:

تغییرات در هر کدام از این زمینه‌ها عمق متفاوتی است. تصمیم در انتخاب یک زاویه‌ی دوربین به این معنا بود که باید هوش مصنوعی دشمنان، طراحی مراحل و مکانیک‌های سلاح‌ها را تغییر دهیم. طرفداران قدیمی متوجه تازگی گیم‌پلی خواهند شد، اما به صورت کلی هدف ما همیشه خلق اتمسفر Silent Hill 2 از نو بوده است.
ما هم‌چنان می‌خواهیم تعادل خوبی بین روایت، پازل‌ها و مبارزات داشته باشیم. هر چیز جدیدی که به بازی اضافه می‌کنیم با مشاوره با توسعه‌دهندگان قدیمی بوده چرا که ما می‌خواهیم این بازی تا حد ممکن به Silent Hill 2 کلاسیک نزدیک باشد.
بازی Silent Hill 2 Remake در حال حاضر برای پلی استیشن 5 و PC در دست توسعه است. این بازی به مدت 12 ماه انحصاری کنسولی پلی استیشن خواهد بود. هنوز تاریخ عرضه‌ی بازی اعلام نشده، اما مدیر عامل بلوبر تیم گفته که این بازی وارد فاز نهایی توسعه شده است. کونامی در نهایت تاریخ عرضه‌ی بازی را تصمیم خواهد گرفت.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

آپدیت جدید Alan Wake II با رفع باگ‌ها منتشر شد

استودیوی Remedy به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی Alan Wake II منتشر کرد که شامل رفع …