ASRock از مانیتورهای گیمینگ جدید با فناوری Wi-Fi 7 رونمایی کرد

ASRock به تازگی و در جریان نمایشگاه CES 2023 از چند مانیتور گیمینگ سری Phantom رونمایی کرده که به آنتن Wi-Fi و نمایشگر Mini-OLED مجهز شده و روی پایه‌ آنها نمایشگر 1.3 اینچ OLED تعبیه شده است. این مانیتورها در ابعاد 34 و 32 و 27 اینچ روانه بازار شده و نرخ نوسازی نمایشگر آنها به 240 هرتز می‌رسد.

نسبت تصویر مانیتورهای گیمینگ مورد اشاره ۱۶ به ۹ و ۲۱ به ۹ بوده و رزولوشن پنل این مانیتورها نیز برابر ۱۹۲۰ در ۱۲۸۰ پیکسل و ۳۴۴۰ در ۱۴۴۰ پیکسل است. علاوه بر این زمان پاسخ‌دهی مانیتورهای گیمینگ سری Phantom معادل یک میلی‌ثانیه اعلام شده است.

بیشتر مانیتورهای گیمینگ ASRock به فناوری FreeSync Premium مجهز شده‌ و از استاندارد HDR برای نمایش تصاویر را با رنگ زنده و دقیق پشتیبانی می‌کنند. علاوه بر این مانیتورهای پرچم‌دار سری فانتوم به آنتن داخلی Wi-Fi 7 مجهز بوده که می‌توان آن را به کامپیوتر وصل کرد.

مانیتور ASRock PG34WQ15R3A روی پایه‌ خود یک نمایشگر ۱.۳ اینچی Micro-OLED دارد تا گیمرها تصاویر ثابت یا متحرک را در هنگام اجرای بازی‌ها بر روی آن به‌نمایش درآورند. مانیتور PG34WQ15R3A به نمایشگر ۳۴ اینچی VA با انحنای 1500R مجهز شده است.

همچنین مانیتور گیمینگ ASRock مدل PG34WQ15R2B به پنل فوق‌عریض ۳۴ اینچی با وضوح 1440p و نرخ نوسازی ۱۶۵ هرتز مجهز است. مانیتور گیمینگ PG32QF2B هم به نمایشگر ۳۱.۵ اینچی با نرخ نوسازی ۱۶۵ هرتز و وضوح 1440p مجهز شده است.

در ادامه مدل‌های PG27Q15R2A و PG27F15RS1A را داریم که از پنل ۲۷ اینچی خمیده بهره می‌برند. مانیتور PG27FF1A ازراک هم با نمایشگر تخت 27 اینچی IPS روانه بازار می‌شود.

منبع : شهر سخت افزار

 

همچنین بررسی کنید ...

سونی از جوهر رسانا در کنترلر جدید پلی‌استیشن استفاده می‌کند!

سونی اختراع جدیدی را برای کنترلر پلی استیشن به ثبت رسانده که به بازیکنان امکان …