نسخه ای از بازی Horizon Forbidden West لو رفت

 

نسخه‌ی آلفای ساخته‌ی اخیر گوریلا گیمز (Guerilla Games) یعنی Horizon Forbidden West لو رفته است و در پلی استیشن 4 جیلبریک‌شده قابل اجرا است.

به نظر می‌رسد سازندگان این نسخه از بازی را هنگام همه‌گیری کرونا و برای تسترها توسعه داده باشند. این فایل که TestGame نام دارد، ابتدا در تاریخ 28 دسامبر 2022 (7 دی 1401) در وبسایتی مربوط به هک پلی استیشن منتشر شده بود. این نسخه از بازی شامل منوی اشکال‌زدایی (Debug) نیز می‌شود که امکان دسترسی به موتور دسیما (Decima Engine) و فایل‌های دیگر بازی را هم فراهم می‌کند.

گوریلا گیمز به تازگی تأیید کرده بود که روی بخش چندنفره‌ای در جهان Horizon کار می‌کند که هم جهانی پویا دارد و هم روایتی درگیرکننده. در آگهی شغلی اخیر این استودیو، طراح روایت در پروژه‌ی آنلاین هم به چشم می‌خورد. شرح وظایف این شغل حاکی از آن است که احتمالاً با پروژه‌ای با جهانی پویا طرف هستیم که از سازوکارهای جدیدی بهره می‌برد و چندین شخصیت قابل کنترل با قابلیت‌های منحصر به فرد دارد.

دیگر شغل‌های مرتبط شامل رئیس بخش طراحی جهان، طراح ارشد مبارزات ربات‌ها و رئیس بخش طراحی مبارزات می‌شود. در شرح وظایف نخستین شغل یادشده نیز به توسعه‌ی دنیای Horizon با پروژه‌ای چندنفره اشاره شده است.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

بررسی تخصصی کیبورد گیمینگ DeepCool KG 722

در این ویدئوی اختصاصی برای شما کیبورد DeepCool KG 722 آنباکسینگ و بررسی تخصصی کردیم …