SEGA در حال ساخت یک بازی چند نفره از Sonic است

به‌نظر می‌رسد که کمپانی سگا قصد دارد تا با استفاده از موتور Unreal Engine 4، یک بازی چندنفره دیگر را به سری Sonic اضافه کند.

مجموعۀ محبوب و نام‌آشنای Sonic با تمام متعلقاتی که دارد، طی سال‌های اخیر فعال‌تر شده‌اند و حالا براساس اعلامیه‌های استخدامی جدیدی که کمپانی سگا منتشر کرده، تیم توسعه‌دهنده جدیدی قصد دارد تا یک برنامه‌نویس برای کار روی اثری چندنفره و مبتنی بر موتور Unreal Engine 4 استخدام کند.

فرد مورد نظر طبق شرایط ذکر شده، باید سابقه‌ای سه ساله یا بیش‌تر در زمینه برنامه‌نویسی بازی با زبان ++C داشته باشد. هم‌چنین، فرد مذکور باید در توسعۀ بازی‌های سه‌بعدی رده‌بالا برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس یا رایانه‌های شخصی تجربه کافی کسب کرده باشد. باقی پیش‌نیازهای اضافی و امتیازی به شرح زیر هستند:

سابقۀ تجربۀ راهبردی و اصولی در کار با موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4

سابقۀ توسعۀ یک بازی اکشن

تجربۀ ساخت یک بازی تحت شبکه (چند نفره به‌صورت بازیکن مقابل بازیکن و غیره)

دانش ابتدایی در زمینه فیزیک و ریاضیات کاربردی

ممکن است که بازی سونیک جدید، اثری مرتبط با مسابقات المپیک 2020 توکیو باشد. باید کمی صبر کرد و دید که پروژۀ بعدی سگا به چه نتیجه‌ای می‌رسد. یک نکتۀ قابل توجه دیگر در این خبر، می‌تواند تغییر موتور گرافیکی بازی‌های سونیک باشد. عناوین قبلی از این سری، پیش‌تر براساس موتور گرافیکی خاصی ملقب به Hedgehog Engine توسعه پیدا می‌کردند و به‌نظر پس از این‌همه سال، تغییر موتور گرافیکی سری تصمیم مهمی برای تیم توسعه‌دهنده باشد.

پیش‌تر نیز در جریان یک جلسۀ پرسش و پاسخ با توسعه‌دهندگان بازی Sonic Frontiers، مشخص شد که آن‌ها قصد داشتند تا برای بازی Sonic Frontiers، از سیستم مبارزه‌ای شبیه به سری Devil May Cry و Bayonetta استفاده کند؛ بنابراین فرصت خوبی است تا سگا و تیم جدیدی که مشغول کار روی این پروژه هستند، از تمامی ایده‌های استفاده نشده در بازی‌ قبلی بهره ببرند.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

Little Nightmares 3: سفری به تاریکی با تاخیر!

در خبری ناامید کننده برای طرفداران، شرکت Bandai Namco و استودیو Supermassive Games اعلام کردند …