دانلود بازی Tap Tap Dig 2 برای موبایل

Tap Tap Dig 2: Idle Mine Sim – شبیه ساز معدن 2 نام دومین قسمت از مجموعه Tap Tap Dig در سبک تفننی از نوع عناوین Idle Clicker می‌باشد که به‌دنبال موفقیت قسمت اول تهیه و توسعه داده شده و به صورت رایگان در دسترس کاربران سراسر جهان قرار گرفته است. Tap Tap Dig 2: Idle Mine Sim درست مثل نسخه اول با همان زبان طراحی و ویژگی ها ساخته شده است و در مجموع کلیت این دو بازی خیلی شبیه به یکدیگر است. اما در نسخه دوم شاهد اضافه شدن امکانات بیشتر، شخصیت های بیشتر و البته رویکردی نسبتاً جدیدتر هستیم.

در Tap Tap Dig 2: Idle Mine Sim همانطور که به وضوح از نامش پیداست، شما باید در یک بازی کاملاً تفننی، یک فرآیند تقریباً بی پایان را دنبال کنید و در نقش یک معدن چی به اعماق زمین بروید و همینطور شروع به کندن زمین به سمت پایین کنید تا جواهر و الماس پیدا کنید و به یک مولتی میلیاردر تبدیل شوید! اگر بازی‌های دیگری در سبک Idle Clicker را هم تجربه کرده باشید، حتماً این را می دانید که در این بازی ها هیچ خط داستانی خاصی وجود ندارد و روند کلی بازی دقیقاً به یک شکل دنبال می شود.

در بازی Tap Tap Dig 2: Idle Mine Sim نیز شرایط به همین منوال پیگیری می شود. در ابتدا شما با ساده ترین ابزارهای ممکن می بایست شروع به کندن زمین کنید. هر سطح یا لایه از زمین بعد از مقداری آسیب دیدن از بین رفته و سپس شما به لایه بعدی خواهید رفت.

با پیشروی در بازی و رفتن به سطوح پایین تر می توانید آیتم های بیشتری به دست بیاورید. تخریب هر لایه از زمین مقداری پول و سکه برای شما به دنبال دارد و همچنین به جز آن، مواردی خاص نیز در بین این سطوح وجود دارند که با تخریب آنها می توانید آیتم های ویژه مثل الماس پیدا کنید.

کلیت بازی خیلی ساده و به ظاهر پیش پا افتاده است اما روند سرگرم کننده Tap Tap Dig 2: Idle Mine Sim باعث می شود تا بعد از مدتی که بازی را انجام دهید، تشویق به توسعه آن شوید! کل کاری که شما باید انجام دهید در دو بخش اصلی خلاصه می شود. بخش اول ضربه زدن روی صفحه است که با هر ضربه، شخصیت اصلی بازی هم یک کلنگ به زمین می کوبد. هرچه سریع تر و بیشتر ضربه بزنید، تخریب بیشتری صورت گرفته و بدیهی ست که امتیاز شما نیز بیشتر می شود.

با کسب پول های موجود در بین سطوح می توانید توان و انرژی شخصیت بازی را افزایش دهید تا با هر بار ضربه به سطح زمین آسیب و تخریب بیشتری را به زمین وارد کنید. به همین طریق هرچه در بازی بیشتر پیشروی کنید به موارد بیشتری خواهید رسید.

برای مثال می توانید شخصیت های بیشتری به تیم خود بی افزایید تا آنها نیز به شما در روند کندن زمین کمک کنند! به جز شخصیت اول، مابقی شخصیت‌هایی که آنلاک می شوند به صورت خودکار و بدون دخالت شما شروع به کندن زمین می کنند و به همین خاطر است که حتی اگر بازی را ببندید، روند بازی دنبال می شود.

نمی توان گفت که هدف خاصی در بازی Tap Tap Dig 2: Idle Mine Sim وجود دارد اما با این حال حس و حال جالبی که پیشروی در بازی و افزایش سرعت و بهره وری کلی آن به شما انتقال می کند می تواند به نوبه خود سرگرم کننده و جذاب باشد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 55 مگابایت

دانلود برای اندروید

دانلود برای iOS

خروج از نسخه موبایل