سلین به جمع ربات‌های Astro’s Playroom پیوست!

به‌روزرسانی جدید بازی Astro’s Playroom ربات Selene، شخصیت اصلی بازی Returnal، را به این اثر اضافه می‌کند.

در حالی که منتظر عرضه‌ی بازی Astro Bot هستیم، استودیوی Asobi به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی Astro’s Playroom منتشر کرده است. همانند به‌روزرسانی ماه گذشته، این بار نیز شاهد اضافه شدن رباتی جدید بر اساس یکی از شخصیت‌های پلی‌استیشن به بازی هستیم.

پس از لیدی ماریا از Bloodborne: The Old Hunters، این بار نوبت به سلین، شخصیت اصلی بازی Returnal، رسیده است تا به جمع ربات‌های Astro’s Playroom بپیوندد.

همانطور که در بلاگ پلی‌استیشن اشاره شده، پیدا کردن این ربات کار ساده‌ای نیست و بازیکنان باید ابتدا یک معما را حل کنند. با توجه به اینکه طرفداران بازی در عرض کمتر از سه ساعت موفق به پیدا کردن لیدی ماریا شدند، شاید این بار پیدا کردن سلین چالش‌برانگیزتر باشد.

علاوه بر این، آرتیفکت‌های جدیدی نیز در آزمایشگاه پلی‌استیشن (PlayStation Labo) در دسترس قرار گرفته‌اند که بازدید از آن‌ها خالی از لطف نیست.

طبق اخبار، دو ربات دیگر در ماه‌های آگوست و سپتامبر به بازی اضافه خواهند شد و با پیدا کردن آن‌ها، بازیکنان می‌توانند این ربات‌ها را به عنوان گروه اولیه‌ی خود به بازی Astro Bot منتقل کنند.

اما اگر علاقه‌ای به حل معما ندارید، جای نگرانی نیست. بازی Astro Bot بیش از ۳۰۰ ربات دارد که می‌توانید آن‌ها را جمع‌آوری کنید و بیش از ۱۵۰ عدد از آن‌ها بر اساس شخصیت‌های پلی استیشن ساخته شده‌اند.

پس منتظر چه چیزی هستید؟ به‌روزرسانی جدید Astro’s Playroom را دانلود کنید و به دنبال سلین بگردید!

خروج از نسخه موبایل