رزیدنت ایول کلاسیک به دنیای مدرن باز می‌گردد!

خبر خوش برای طرفداران قدیمی رزیدنت ایول! به نظر می‌رسد که عنوان اصلی این سری که در سال ۱۹۹۶ منتشر شده بود، به زودی برای پلتفرم‌های مدرن عرضه خواهد شد.

طبق رده‌بندی وبسایت اروپایی PEGI، نسخه PC بازی Resident Evil این هفته منتشر می‌شود. جالب اینجاست که این بازی قبلا در سال ۱۹۹۶ برای کامپیوتر منتشر شده بود، اما در حال حاضر در فروشگاه‌های دیجیتال امروزی قابل خرید نیست.

انتشار این بازی روی پلتفرم‌های مدرن خبر بسیار خوبی برای طرفداران است، چرا که تاکنون هیچکدام از بازی‌های اصلی رزیدنت ایول در استیم در دسترس نبوده است. علاوه بر این، نسخه Director’s Cut اولین رزیدنت ایول فقط از طریق مجموعه آثار کلاسیک پلی استیشن پلاس قابل تجربه روی پلی استیشن قابل دسترس است.

کپکام در پنج سال گذشته با موفقیت سه نسخه از سری رزیدنت ایول را بازسازی کرده است. در ماه دسامبر، یاسوهیرو آنپو، کارگردان بازسازی رزیدنت ایول ۴، اعلام کرد که کپکام قصد دارد به ساخت ریمیک‌های این سری ادامه دهد:

“تاکنون سه بازسازی منتشر کرده‌ایم و همگی مورد استقبال زیادی قرار گرفته‌اند. من به عنوان کسی که عاشق این بازی‌های قدیمی هستم، ساخت ریمیک را دوست دارم چرا که به بازیکنان نسل جدید اجازه می‌دهد این شاهکارها را تجربه کنند. ما در آینده اعلام خواهیم کرد که کدام بازی را بازسازی خواهیم کرد، پس منتظر خبرهای ما باشید.”

انتشار نسخه اصلی رزیدنت ایول روی پلتفرم‌های مدرن نه تنها به طرفداران قدیمی این امکان را می‌دهد که دوباره خاطرات خود را با این بازی زنده کنند، بلکه نسل جدید گیمرها نیز می‌توانند یکی از بنیانگذاران ژانر وحشت بقا را تجربه کنند.

همچنین بررسی کنید ...

آپدیت جدید Alan Wake II با رفع باگ‌ها منتشر شد

استودیوی Remedy به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی Alan Wake II منتشر کرد که شامل رفع …