جزئیات بازی‌های نیمه دوم ۲۰۲۴ سوییچ در نینتندو دایرکت فاش شد!

نینتندو با انتشار یک نینتندو دایرکت جدید، طرفداران نینتندو سوییچ را برای یک نمایش هیجان‌انگیز از بازی‌های آتی در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ آماده می‌کند. این رویداد در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران به صورت زنده پخش خواهد شد و حدوداً ۴۰ دقیقه به معرفی و بررسی عناوین جدید و به‌روزرسانی‌های مورد انتظار اختصاص خواهد داشت.

اگرچه شایعاتی مبنی بر رونمایی از جانشین نینتندو سوییچ در این رویداد وجود داشت، نینتندو به‌طور رسمی تأیید کرد که این موضوع در برنامه نینتندو دایرکت پیش رو نخواهد بود. با این حال، طرفداران می‌توانند منتظر جزئیات جدید و هیجان‌انگیزی از بازی‌های مورد علاقه خود، از جمله:

Luigi’s Mansion 2 HD: دنباله‌ای مورد انتظار بر عنوان محبوب ترسناک و طنز Luigi’s Mansion، که در اواخر خرداد ماه عرضه می‌شود.
FANTASY LIFE i: The Girl Who Steals Time: یک بازی نقش‌آفرینی فانتزی که در آن بازیکنان می‌توانند از بین مشاغل مختلف انتخاب کنند و به ماجراجویی بپردازند.
Nintendo World Championships: NES Edition: نسخه‌ای بازسازی‌شده از مسابقات کلاسیک NES که به صورت آنلاین قابل تجربه خواهد بود.
Rift of the NecroDancer: یک بازی ریتمیک چالش‌برانگیز که در آن باید با حرکات موزون از میان دشمنان عبور کنید.

علاوه بر عناوین ذکر شده، احتمالاً شاهد معرفی و نمایش بازی‌های غافلگیرکننده دیگری نیز در این رویداد خواهیم بود. پس اگر از طرفداران نینتندو سوییچ هستید، این رویداد را به هیچ وجه از دست ندهید!

برای تماشای نینتندو دایرکت جدید می‌توانید به وب‌سایت رسمی نینتندو یا کانال‌های یوتیوب و توییچ نینتندو مراجعه کنید.

همچنین بررسی کنید ...

Doom جدید در راه است! رونمایی در Xbox Games Showcase

شایعات داغ از دنیای بازی‌های ویدیویی خبر از رونمایی بازی Doom جدید در رویداد Xbox …