آپدیت تابستانی Hogwarts Legacy در 17 خرداد منتشر می‌شود!

خبر خوش برای طرفداران بازی Hogwarts Legacy! استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software) تاریخ انتشار آپدیت تابستانی این بازی را 6 ژوئن (17 خرداد) اعلام کرد.

جدیدترین به‌روزرسانی چه ویژگی‌هایی را به همراه خواهد داشت؟

حالت Photo Mode: با این حالت، می‌توانید تصاویر خارق‌العاده‌ای از دنیای جادویی هاگوارتز ثبت کنید. تنظیمات مختلفی مانند فاصله Focus، نورپردازی، کنتراست، Film Grain و فیلترها در اختیارتان قرار خواهند گرفت تا عکس‌هایتان را به دلخواه خود ویرایش کنید.
آیتم‌ها و لباس‌های جدید: تنوع گیم‌پلی با اضافه شدن آیتم‌ها و لباس‌های جدید افزایش خواهد یافت.
ماموریت Haunted Hogsmeade Shop: سرانجام، بازیکنان ایکس باکس و PC نیز می‌توانند این ماموریت هیجان‌انگیز را که پیش از این در انحصار پلی استیشن بود، تجربه کنند.

Hogwarts Legacy هم‌اکنون بر روی چه پلتفرم‌هایی قابل بازی است؟

این بازی جذاب بر روی کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دسترس است.

منتظر چه چیزی هستید؟

اگر هنوز Hogwarts Legacy را تجربه نکرده‌اید، فرصتی عالی برای ورود به دنیای جادویی هاگوارتز و لذت بردن از گیم‌پلی جذاب و داستان حماسی آن دارید. به‌روزرسانی تابستانی نیز با اضافه کردن ویژگی‌های جدید، تجربه‌ای کامل‌تر و لذت‌بخش‌تر را برای شما رقم خواهد زد.

دیدگاه شما چیست؟

شما چه نظری در مورد Hogwarts Legacy دارید؟ آیا منتظر آپدیت تابستانی آن هستید؟ دیدگاه‌ها و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

خروج از نسخه موبایل