Epic Games Store امسال ۱۵ بازی رایگان را در کریسمس ارائه می دهد

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) 15 بازی را به صورت رایگان در دوره کریسمس ارائه خواهد داد که یک عنوان رایگان معمایی نیز هر روزه از تاریخ 15 الی 29 دسامبر (24 آذر الی 8 دی) در دسترس خواهد بود.

برنامه اپیک گیمز برای تعطیلات کریسمس با بازی Bloons TD 6، ساخته استودیوی Ninja Kiwi آغاز شد. این بازی یک اثر سه‌بعدی دفاع از برج محسوب می‌شود که به این منظور طراحی شده تا ساعت‌ها سرگرمی را در اختیار بازیکنان قرار دهد. بازی مذکور به مدت 24 ساعت رایگان است و پس از آن یک عنوان دیگر برای مدت زمان مشابه جایگزین خواهد شد.

فروشگاه اپیک گیمز فروش بازی‌های رایگان خود در تعطیلات کریسمس را از پنج‌شنبه آغاز کرد و تا ۵ ژانویه ۲۰۲۳ (۱۵ دی) ادامه خواهد داشت. اپیک گیمز علاوه بر تخفیف‌های مختلف، کوپن فروشگاهی با تخفیف ۲۵ درصدی را با خرید کامل بازی با قیمت ۱۵ دلار /۱۲ پوند یا بالاتر در طول دوره‌ی فروش ارائه می‌کند.

اپیک گیمز در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۰ نیز ۱۵ بازی رایگان را در طول کریسمس ارائه داد. این در حالی است که شرکت مذکور در سال ۲۰۱۹ میلادی ۱۲ عنوان را رایگان کرده بود.

فروشگاه اپیک گیمز از زمان راه‌اندازی خود در دسامبر ۲۰۱۸، ۱۰۰‌ها عنوان رایگان را در دسترس بازیکنان قرار داده است. طبق گفته اپیک گیمز، سال گذشته ۸۹ عنوان رایگان با ارزش مجموع ۲۱۲۰ دلار ارائه داده شد. با این حال در سال ۲۰۲۰، ۱۰۳ بازی رایگان از این فروشگاه ارائه شده بود.

منبع : گیم فا

 

خروج از نسخه موبایل