خبر خوش برای طرفداران! توسعه State of Decay 3 عالی پیش می‌رود!

هواداران State of Decay 3 شاد باشید! برخلاف اخباری که در مورد مشکلات Perfect Dark منتشر شده بود، به نظر می‌رسد توسعه State of Decay 3 در مسیر درستی قرار دارد.

جزئیات:

وضعیت عالی: جز کوردن از ویندوز سنترال در جدیدترین پادکست خود اعلام کرد که توسعه State of Decay 3 خیلی خوب پیش می‌رود و کیفیت آن فوق‌العاده به نظر می‌رسد.
تایید توسط فیل اسپنسر: فیل اسپنسر، مدیرعامل بخش گیمینگ مایکروسافت، پیش از این State of Decay 3 را موردانتظارترین بازی خود خوانده و از پیشرفت‌های چشمگیر این پروژه ابراز رضایت کرده بود.
برنامه‌ریزی بلندمدت: طبق گفته‌ی مت بوتی، رئیس ایکس‌باکس، Undead Labs از سال‌ها قبل برای اضافه کردن عناصر آنلاین و چندنفره به State of Decay 3 برنامه‌ریزی کرده بود.
همکاری با کوالیشن: استودیو Undead Labs در ساخت State of Decay 3 با کوالیشن، سازندگان Gears of War، همکاری می‌کند. این همکاری می‌تواند به ارتقای کیفیت و تجربه‌ی تیراندازی در این بازی کمک کند.
موتور گرافیکی: State of Decay 3 با استفاده از آنریل انجین 5 ساخته می‌شود که می‌تواند گرافیک و جلوه‌های بصری چشم‌نوازی را به ارمغان بیاورد.
احتمال رونمایی جدید: با توجه به رویداد آینده بازی‌های ایکس‌باکس، احتمال ارائه تریلر و جزئیات بیشتر از State of Decay 3 وجود دارد.

نکات مهم:

پلتفرم‌ها: State of Decay 3 برای کامپیوتر، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد.
تاریخ انتشار: تاریخ انتشار دقیق این بازی هنوز مشخص نیست.

نظر شما چیست؟

از شنیدن خبر پیشرفت State of Decay 3 چه احساسی دارید؟
انتظار چه نوع تریلر یا اطلاعات جدیدی در رویداد ایکس‌باکس دارید؟
آیا State of Decay 3 می‌تواند به یکی از بهترین بازی‌های زامبی‌محور تبدیل شود؟

خروج از نسخه موبایل