Marvel Rivals فهرست عظیم شخصیت‌ها و 5 منطقه جدید فاش شد!

طرفداران مارول آماده شوید!

اطلاعات جدیدی از بازی Marvel Rivals، رقیب جدید بازی‌های مبارزه‌ای، فاش شده است که شامل فهرست عظیمی از شخصیت‌های قابل بازی و 5 منطقه جدید می‌شود.

فهرست شخصیت‌های شگفت‌انگیز:

قهرمانان: هالک، پانیشر، استورم، لوکی، مشعل انسانی، دکتر استرنج، مانتیس، هاکای، کاپیتان آمریکا، راکت راکون، هلا، Cloak and Dagger، پلنگ سیاه، گروت، اولتران، مجیک، شوالیه ماه، لونا اسنو، دختر سنجابی، بیوه سیاه، مرد آهنی، ونوم، مرد عنکبوتی، مگنتو، اسکارلت ویچ، ثور، آقای شگفت‌انگیز، سرباز زمستان، پنی پارکر، استار-لرد، بلید، آدام وارلاک، Jeff the Landshark، نیمور، سایلاک، ولورین، زن نامرئی، The Thing و آیرون فیست.
مکان‌ها: Krakoa، Intergalactic Empire of Wakanda، Hydra Erebus Base، Klyntar و Empire of Eternal Night.

کاوش در دنیای مارول:

فهرست فاش‌شده از شخصیت‌ها نشان می‌دهد که Marvel Rivals قصد دارد به عمق تاریخ کمیک‌های مارول برود و به بازیکنان امکان دهد که کنترل قهرمان‌ها و شرورانی را به‌دست بگیرند که تاکنون در بازی‌های ویدیویی کمتر به آن‌ها پرداخته شده است.

علاوه بر این، 5 منطقه جدید با نقشه‌های منحصربه‌فرد به بازی اضافه خواهند شد که تنوع و هیجان گیم‌پلی را افزایش خواهند داد.

انتظار برای تست آلفا:

در حالی که تا شروع تست آلفای خصوصی Marvel Rivals فقط دو روز باقی مانده است، این اطلاعات جدید شور و اشتیاق طرفداران را برای تجربه این بازی افزایش می‌دهد.

انتظار می‌رود که Marvel Rivals با ارائه گیم‌پلی جذاب، فهرست عظیم شخصیت‌ها و دنیای متنوع، به یکی از رقبای قدرتمند در ژانر بازی‌های مبارزه‌ای تبدیل شود.

نظر شما چیست؟

منتظر Marvel Rivals هستید؟ کدام شخصیت‌ها را بیشتر دوست دارید؟

فکر می‌کنید این بازی می‌تواند به رقیبی جدی برای عناوین محبوب این ژانر تبدیل شود؟

خروج از نسخه موبایل