ماد سوم‌شخص به بازی Cyberpunk 2077 آمد

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفت که بازی‌بازان به وسیله‌ی آن قادر هستند تا این عنوان را به صورت سوم‌شخص تجربه نمایند.

3453454 - ماد سوم‌شخص به بازی Cyberpunk 2077 آمد

از زمانی که جدیدترین بازی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) یعنی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفت، اخبار و جزئیات زیادی در مورد آن منتشر شد. به طور کلی شاهد واکنش‌های مثبت و منفی زیادی از سوی افراد بودیم. چندی پیش هم بازی‌بازان جزئیات جدیدی را از گیم‌پلی این بازی کشف کردند که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. احتمالا در جریان هستید که مشکلات و باگ‌های فراوان، دارندگان این عنوان را کلافه کرده است. شرکت سازنده نیز اعلام کرده است که پشتیبانی خود را خیلی سریع آغاز می‌کند و به رفع این هر یک از این نواقص خواهد پرداخت. در نهایت باید منتظر بود و دید که چه اتفاقاتی برای این اثر رقم خواهد خورد.

در ادامه بخوانید

یکی از مادسازان خوش‌ذوق به نام Jelle Bakker ماه گذشته اعلام کرد که در حال ساخت یک ماد کاربردی برای بازی Cyberpunk 2077 است. با اعمال این ماد، بازی‌بازان می‌توانند هدایت شخصیت اول یعنی وی (V) را به صورت سوم‌شخص در دست بگیرند که این موضوع در نوع خود بسیار جالب است. حال این ماد به دست هواداران رسیده است و آن‌ها از امروز می‌توانند شاهد این تغییرات بزرگ باشند. البته به نقل از سازنده‌، این ماد مشکلاتی هم در خود دارد و با باگ‌هایی همراه است. در همین راستا، وی سعی دارد تا هر چه زودتر این ایرادات را برطرف کند و نسخه‌ای جدید از آن را در دسترس قرار دهد. جالب است بدانید که به وسیله‌ی این ماد قادر هستید تا V را از چهار نمای مختلف مشاهده کنید. تنها با فشردن دکمه‌ی B می‌توانید این کار را انجام دهید.

همان‌طور که در جریان هستید، این روزها مادهای بی‌شماری برای بازی Cyberpunk 2077 عرضه‌ می‌شوند که به جذابیت‌های آن می‌افزایند. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که در آینده نیز چند ماد مفید و جذاب دیگر در دسترس قرار گیرند. این اثر هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز در دست ساخت قرار دارند و در آینده‌ای نه چندان دور منتشر خواهند شد.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …