۲۷ هزار متقلب در Call of Duty زمین‌گیر شدند!

اکتیویژن با به‌کارگیری سیستم‌های پیشرفته تقلب، حساب هزاران کاربر متقلب Call of Duty را مسدود کرد.

در پی انتشار به‌روزرسانی‌های امنیتی جدید و ارتقای سیستم‌های تشخیص تقلب، شرکت اکتیویژن حساب ۲۷ هزار کاربر متقلب Call of Duty را مسدود کرد. این اقدام قاطعانه در راستای تضمین تجربه عادلانه برای بازیکنان و مقابله با پدیده تقلب در بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone انجام شده است.

تیم Ricochet، واحد ضد تقلب اکتیویژن، با به‌کارگیری مجموعه‌ای از ابزارها و فناوری‌های نوین، موفق به شناسایی و مسدودسازی این متقلبین شده است. این اقدام در خلال تعطیلات آخر هفته و همزمان با استقبال گسترده از فصل سوم بازی و ارائه نسخه آزمایشی رایگان بخش چندنفره (از ۱۶ تا ۲۰ فروردین) صورت گرفته است.

اکتیویژن در بیانیه‌ای ضمن اعلام این خبر، تأکید کرد: “تیم Ricochet با استفاده از سیستم‌های تشخیص تقلب ارتقایافته، طی یک اقدام گسترده، بیش از ۲۷ هزار حساب را شناسایی و مسدود کرد. با توجه به به‌روزرسانی‌های امنیتی انجام شده، انتظار می‌رود در آینده شاهد مسدودسازی حساب‌های متقلب بیشتری باشیم.”

لازم به ذکر است که فصل سوم Modern Warfare 3 و Warzone محتویات جدید و متنوعی را به همراه آورده است. ۶ نقشه جدید برای بخش چندنفره 6v6، بازگشت نقشه محبوب Rebirth Island در Warzone، حالت Resurgence برای وارزون و محتوای جدید برای بخش زامبی از جمله این موارد هستند.

خروج از نسخه موبایل