Prince of Persia: The Lost Crown – تریلر جدیدی از مبارزات و اکتشاف

 

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) به تازگی تریلر جدیدی از بازی Prince of Persia: The Lost Crown را منتشر کرد. این تریلر که بر روی گیم‌پلی بازی تمرکز دارد، بخش‌های مبارزات و اکتشاف را به نمایش می‌گذارد.

در بخش مبارزات، تریلر مبارزه با باس فایت‌ها، مبارزات فنی و بخش‌های چالش‌برانگیز پلتفرمینگ را نشان می‌دهد. بازیکنان می‌توانند از طیف گسترده‌ای از حرکات و توانایی‌ها، از جمله شعبده بازی هوایی، کمان‌اندازی و قدرت‌های مبتنی بر زمان، برای غلبه بر دشمنان خود استفاده کنند.

در بخش اکتشاف، بازیکنان باید دنیای بازی را با دقت کاوش کنند تا توانایی‌های جدیدی را برای پیشرفت در بازی به دست آورند. بازی Prince of Persia: The Lost Crown در سبک مترویدوانیا طراحی شده است و بازیکنان باید برای دسترسی به مناطق جدید، معماها را حل کنند و چالش‌ها را پشت سر بگذارند.

بازی Prince of Persia: The Lost Crown در تاریخ ۲۸ دی ۱۴۰۲ (۱۸ ژانویه ۲۰۲۴) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و PC منتشر خواهد شد. دموی رایگان این بازی در تاریخ ۲۱ دی (۱۱ ژانویه) در دسترس قرار خواهد گرفت.

خروج از نسخه موبایل