گیم‎پلی Assassin’s Creed Mirage چند ساعت است؟

4344455454 - گیم‎پلی Assassin’s Creed Mirage چند ساعت است؟

در مصاحبه‌ای که توسط جولین چیزی (Julien Chieze) برگزار شد، فابیان سالامون (Fabian Salamon)، تهیه‌کننده اصلی Assassin’s Creed Mirage، اعلام کرد که به طور متوسط ۲۰ تا ۲۴ ساعت طول می‌کشد تا بازیکنان بازی را تمام کنند. این رقم برای «تکمیل‌کنندگان» به ۲۵ الی ۳۰ ساعت افزایش می‌یابد که نشان‌دهنده واضح «بازگشت به فرم» برای فرانچایز است.

از مدت‌ها پیش وعده داده می‌شد که Assassin’s Creed Mirage عنوانی کوچک‌تر خواهد بود و حتی می‌توان آن را بازگشتی به آثار قدیمی و کلاسیک Assassin’s Creed دانست. این بازی با نقشه‌ای که یک شهر را در بر می‌گیرد، یادآور آثاری چون Assassin’s Creed Unity و Syndicate است که به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ عرضه شدند.

به نظر می‌رسد طرفداران این فرانچایز از ماجراجویی‌های جاه‌طلبانه و فوق‌العاده بزرگی که این سری اخیراً تولید کرده، خسته شده‌اند، از کاوش در کل کشور مصر گرفته تا پیاده‌روی در یونان باستان و انگلستان قدیم.

حالا همه چیز از نظر طول داستان، محتوای جانبی موجود و خود نقشه در حال کوچک شدن است. با نقشه‌ای متراکم طرفیم که کارهای زیادی برای انجام دادن دارد، مانند نقشه پاریس در Assassin’s Creed Unity، اما به هیچ‌وجه خفه‌کننده نیست و همانطور که این مصاحبه با فابیان سالامون نشان داد، می‌توان آن را در حدود ۳۰ ساعت کاملاً زیر و رو کرد.

همچنین به تازگی مشخص شد که Mirage دارای ویژگی «تاریخ بغداد» خواهد بود که بازیکنان را به اطراف شهر برده و به آن‌ها در مورد فرهنگ، سیاست و مذهب آن دوران آموزش خواهد داد. این نمونه‌ای جالب از محتوای جانبی است که بازیکنان در زمان انتشار بازی در ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) از آن لذت خواهند برد.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

GTA 6 رجزخوانی راک‌استار از ساخت یک بازی بی‌نقص

راک‌استار، غول بازی‌سازی، با انتشار تریلر مورد انتظار GTA 6 در آذرماه 1402، هیجان و …