در رویداد ماه آگوستِ پلی استیشن از PS5 Slim رونمایی می‌شود

یکی از افراد شناخته شده صنعت بازی‌های ویدیویی ادعا می‌کند که مدتی پیش شنیده است که سونی قصد دارد در رویدادی در ماه آگوست، از PS5 Slim رونمایی کند.

چند هفته پیش و در جریان نبرد حقوقی مایکروسافت علیه کمیسیون نظارت بر تجارت آمریکا (FTC) برای معامله خرید اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) بود که شنیدیم سونی قصد دارد پلی استیشن ۵ اسلیم را در اواخر سال جاری به بازارها عرضه کند. اینطور که به نظر می‌رسد، این کنسول ۳۹۹.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و در حالی که بسیاری از افراد باور دارند که این سخت‌افزار درواقع همان نسخه پلی استیشن ۵ با قابلیت درایو دیسکِ قابل جداسازی است اما به اعتقاد عده‌ای دیگر، خبری از چنین مدلی نیست و تنها قرار است شاهد PS5 Slim معمولی باشیم.

اخیراً نیک بیکر (Nick Baker) از رسانه Xbox Era در واکنش به توییتی مرموز از جانب The Snitch، منبع لو دهنده معروف دنیای بازی‌های ویدیویی، اعلام کرده که مدتی پیش شنیده است که شرکت سونی قصد دارد در ماه آگوست (مرداد الی شهریور) سال جاری، رویدادی برای پلی استیشن برگزار کند و در آن به رونمایی از PS5 Slim بپردازد. بیکر اعتقاد دارد که شاید سونی این رویداد را حتی زودتر برگزار کند تا بتواند با جَو ناشی از پیروزی دادگاه اکتیویژن بلیزارد، مقابله کند.

البته، برنامه‌ها همیشه تغییر می‌کنند و برخی منابع مانند تام هندرسون (Tom Handerson) می‌گویند که PS5 جدید، تنها یک مدل تازه‌تر از پلی استیشن ۵ معمولی با هزینه‌ی تولید و پخش کم‌تر است. از بعضی افراد شنیده می‌شود که تولیدِ مدل فعلی تا انتهای سال جاری متوقف می‌شود و نسخه‌ای که همراه با دیسک قابل جداسازی است، از ماه سپتامبر (شهریور الی مهر) به خرده‌فروشی‌ها ارسال خواهد شد.

فراموش نکنید که هیچکدام از مطالب بالا توسط سونی یا هر منبع رسمی دیگری تائید یا تکذیب نشده‌اند. پس تا وقتی که زمان صحتِ آن‌ها را تائید نکرده، بهتر است آن‌ها را به چشم شایعه نگاه کنیم.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

GTA 6 و زمزمه‌های آغاز طوفان تبلیغاتی از اواخر امسال

هفت ماه از انتشار تریلر رونمایی GTA 6 می‌گذرد و راک‌استار همچنان سکوت اختیار کرده …