رویداد BlizzCon 2023 در چه تاریخی برگزار می‌شود؟

3453445344 2 - رویداد BlizzCon 2023 در چه تاریخی برگزار می‌شود؟

رویداد BlizzCon قرار است برای اولین بار از سال ۲۰۱۹ به صورت حضوری بازگردد. به همین سبب Blizzard Entertainment تاریخ برگزاری رویداد BlizzCon 2023 را رسما اعلام کرده است.

تابستان سال ۲۰۲۳ قرار است پر از رویدادی گیمینگ مختلف باشد و امثال PlayStation Showcase ،Xbox Games Showcase و Summer Game Fest برای هفته‌های آتی برنامه‌ریزی شده‌اند. با این حال در ادامه سال هم قرار است شاهد برگزاری رویدادهای دیگری هم باشیم. همان‌طور که Blizzard Entertainment پیش از این به این موضوع اشاره کرده بود، BlizzCon قرار است یکی از این رویدادها باشد.

پس از لغو شدن در دو سال از سه سال گذشته و برگزاری صرفا به صورت آنلاین در یکی از آن‌ها، Blizzard اعلام کرده که رویداد BlizzCon در روزهای سوم و چهارم نوامبر امسال به صورت حضوری در Anaheim Convention Center برگزار خواهد شد. این توسعه‌دهنده گفته که اطلاعات بیشتری در مورد این رویداد از جمله قیمت بلیط‌ها و جزئیات رقابت‌های مختلف را در ماه‌های آتی به اشتراک خواهد گذاشت.

رویداد BlizzCon در طول سال‌های اخیر میزبان رونمایی‌های بزرگی از سوی Blizzard Entertainment بوده است. با توجه به اینکه این اولین BlizzCon حضوری از سال ۲۰۱۹ است، بازیکنان می‌توانند انتظار رویداد پر و پیمانی را از سوی این شرکت داشته باشند.

به هنگام برگزاری این رویداد، این توسعه‌دهنده چندین بازی بزرگ را عرضه کرده و می‌تواند به صحبت کردن در مورد آن‌ها بپردازد. این بازی‌ها شامل Diablo 4 ،Overwatch 2 ،Diablo Immortal و World of Warcraft Classic می‌شوند. اینکه آیا در مورد بازی‌های جدید هم خبری خواهیم شنید یا نه هنوز مشخص نیست.

منبع : گیم فا

همچنین بررسی کنید ...

شوکیس Xbox 2023 بیش از 92 میلیون بازدید داشت

جدیدترین شوکیس بازی‌های ایکس باکس (Xbox) در ماه ژوئن (خرداد ماه)، موفق‌ترین نمایش برای مایکروسافت …