تیزر جدید از DLC بازی Atomic Heart منتشر شد

تیزر تریلر جدید بسته الحاقی بازی Atomic Heart، کارخانه‌های مرموزی را به نمایش می‌گذارد، یکی از چندین مکان کشف نشده در تاسیسات ۳۸۲۶.

استودیو ماندفیش (Mundfish) علاوه بر پشتیبانی از بازی اصلی و انتشار به‌روزرسانی‌های متعدد برای Atomic Heart، روی DLC‌های پولی بازی نیز کار می‌کند. چهار بسته الحاقی برای بازی در حال توسعه هستند و یک تیزر جدید از یکی از آن‌ها منتشر شده است که مکان‌های جدیدی را نشان می‌دهد. تریلر مربوطه را در ادامه بررسی کنید. با توجه به اینکه مرکز ۳۸۲۶ “مکان های کشف نشده زیادی” دارد، به نظر می‌رسد این مکان یک بیوم جدید متمرکز بر طبیعت و حاوی گلخانه است.

ماندفیش جزئیاتی ارائه نکرد، اما قبلا گفته بود که DLC بازی سرزمین‌های جدید، ماموریت‌ها، پازل‌ها، دشمنان و همچنین شخصیت‌ها و داستان‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. همچنین مجتمع‌ها و آزمایشگاه‌های جدید با چالش‌هایی برای تکمیل در این بسته الحاقی وجود خواهد داشت. زمان نشان خواهد داد که این مکان چه ارتباطی با بازی اصلی دارد.

اولین بسته الحاقی Atomic Heart تابستان امسال عرضه می‌شود و با نسخه Gold Edition (89.99 دلار) و Premium Edition (99.99 دلار) همراه خواهد بود. بازی پایه هم اکنون برای ایکس باکس سری اکس و اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و PC در دسترس است.

همچنین بررسی کنید ...

بررسی تخصصی کیبورد گیمینگ DeepCool KG 722

در این ویدئوی اختصاصی برای شما کیبورد DeepCool KG 722 آنباکسینگ و بررسی تخصصی کردیم …