زمان برگزاری رویداد بازی‌های متا کوئست اعلام شد

شرکت متا (Meta)، مالک پلتفرم بازی واقعیت-مجازی متا کوئست (Meta Quest)، تاریخ برگزاری شوکیس بازی‌های این پلتفرم در سال جاری را اعلام کرد.

متا، شرکت تولیدکننده هدست‌های واقعیت مجازی متا کوئست، در یک بیانیه رسمی جزئیاتی از رویداد آینده بازی‌های این پلتفرم را اعلام کرد. به گفته شرکت متا، رویداد Meta Quest Gaming Showcase 2023 قرار است در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ (۱ ژوئن ۲۰۲۳) برگزار شود.

قبل از برگزاری رویداد اصلی، یک مراسم ابتدایی با محوریت نمایش انواع تریلرها برنامه‌ریزی شده است و پس از آن رویداد اصلی جهت نمایش انتظاراتی که می‌توانیم از آینده هدست‌های متا در هر دو بخش نرم‌افزار و سخت‌افزار داشته باشیم، پخش خواهد شد.

شوکیس متا کوئست امسال روی پلتفرم‌های مختلف از جمله کانال‌های رسمی MetaQuestVR در توییچ (Twitch)، یوتیوب (YouTube) و فیس‌بوک (Facebook) پخش خواهد شد. با این حال شرکت متا به جز تاریخ برگزاری این مراسم، جزئیات بیشتری از جمله استودیوهای شرکت‌کننده و احتمال رونمایی از سخت‌افزار واقعیت-مجازی جدید این شرکت را اعلام نکرده است.

شرکت متا در ژانویه گذشته به صورت رسمی به پشتیبانی از هدست متا کوئست پایان داد. با این حال عملکرد هدست متا کوئست ۲ برای این شرکت با موفقیت همراه بود. در حالی که پشتیبانی از این هدست از نظر دریافت ویژگی‌های جدید به پایان رسیده است اما متا اخیرا تایید کرد که تا سال ۲۰۲۴ با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف از آن پشتیبانی خواهد کرد.

منبع : گیم فا

 

خروج از نسخه موبایل