بازی Halo Infinite بستۀ الحاقی داستانی جدیدی ندارد

بر اساس گزارش‌های معتبر اخیر، در حال حاضر استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (343 Industries) هیچ بستۀ الحاقی داستانی‌ای برای Halo Infinite روی میز کار ندارد.

طبق گفته‌های جیسون شرایر (Jason Schreier) و جز کوردن (Jez Corden)، شایعات اخیر مبنی بر DLC در حال توسعه برای بخش کمپین بازی Halo Infinite صحت ندارند، چون ساخت چنین محتوایی هیچوقت حتی آغاز هم نشده است. استودیوی ۳۴۳ اینداستریز در حال حاضر روی بخش چندنفرۀ این عنوان تمرکز کرده است و هیچ بستۀ الحاقی‌ای برای بخش تک نفرۀ این Halo Infinite در نظر ندارد.

شایعات اخیر اشاره داشتند که پیش از استعفای بانی راس (Bonnie Ross)، رئیس سابق استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، آقای جوزف استیتن (Joseph Staten)، رهبر تیم توسعه‌ی Halo Infinite، در حال آماده‌سازی شرایط برای ساخت چندین محتوای داستانی در قالب بستۀ الحاقی با یک تیم کوچک بود تا در طول چندین ماه یا چندین سال مسیر روایی این بازی را گسترش دهد. طبق این شایعات غلط، با جدایی خانم راس از تیم، نقشۀ یادشده کنار گذاشته شد.

شایعات بیشتر حاکی از آن بودند که این استودیو پیچیدگی زیادی در ساخت محتوای تازه برای بخش کمپین دید و به این دلیل که به نظرشان سوددهی زیادی نداشت، این کار را انجام ندادند و تصمیم گرفتند که به‌کلی ساخت DLC داستانی را کنار بگذارند و روی بخش مولتی‌پلیر تمرکز کنند.

اکنون، به لطف اظهارات شرایر و کوردن مشخص شد که این شایعات حقیقت ندارند و تیم ۳۴۳ اینداستریز هیچوقت محتوای اضافۀ داستانی‌ای را برای Halo Infinite در دست ساخت نداشته است.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

آپدیت جدید Alan Wake II با رفع باگ‌ها منتشر شد

استودیوی Remedy به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی Alan Wake II منتشر کرد که شامل رفع …