تاریخ انتشار بازی Redfall اعلام شد

طبق ادعای یکی از منابع فاش کننده گیمینگ، بازی شوتر اول شخص جهان باز Redfall در تاریخ 2 می 2023 (12 اردیبهشت 1402) منتشر خواهد شد.

شرکت مایکروسافت پیش‌تر اعلام کرده بود که بازی Redfall در نیمه اول سال 2023 در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. از طرف دیگر، اخیراً تایید شده است که این بازی در رویداد بعدی ایکس باکس به نام Developer_Direct حضور دارد و انتظار می‌رود تاریخ انتشار این اثر در این شوکیس اعلام شود.

اطلاعات اخیر فاش شده به این نکته اشاره دارند که جدیدترین ساخته استودیوی آرکین (Arkane) برای عرضه در اوایل ماه می هدف‌گذاری شده است و اکنون به نظر می‌رسد منابع بیشتری این موضوع را تایید می‌کنند.

کاربر توییتری eXtas1stv که یک منبع فاش‌کننده اسپانیایی به شمار می‌رود و پیش‌تر اطلاعاتی از پروژه Overdose هیدئو کوجیما را فاش کرده بود، با انتشار توییتی ادعا کرده است که بازی Redfall در تاریخ 2 می 2023 منتشر خواهد شد. از طرف دیگر، برد سمز (Brad Sams) که یکی از منابع داخلی ایکس باکس محسوب می‌شود، با انتشار چند ایموجی در توییتر خود این موضوع را تایید کرده است.

رویداد Developer_Direct در تاریخ 25 ژانویه (5 بهمن) برگزار خواهد شد و علاوه بر بازی Redfall، عناوین Forza MotorSport و Minecraft Legends نیز حضور خواهند داشت.

گفتنی است که بازی Redfall برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست توسعه است و از روز اول انتشار بر روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

آپدیت جدید Alan Wake II با رفع باگ‌ها منتشر شد

استودیوی Remedy به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی Alan Wake II منتشر کرد که شامل رفع …