رویداد بعدی XBOX شبیه به نینتندو دایرکت است

گفته می‌شود رویداد سه‌ماهه نخست سال ۲۰۲۳ ایکس باکس احتمالا بیش از اینکه در مقیاس یک نمایش بزرگ باشد، در حد و اندازه‌های یکی از قسمت‌های دایرکت خواهد بود.

در میان معرفی آثار متعددی که در جریان رویداد The Game Awards 2022 به نمایش گذاشته شدند، شرکتی که چیز خاصی برای ارائه کردن نداشت، مایکروسافت بود. حالا و در شرایطی که شایعه شده در سه‌ماهه نخست سال ۲۰۲۳ شاهد برگزاری یک رویداد اختصاصی برای ایکس باکس خواهیم بود، جز کوردن از نشریه ویندوز سنترال مدعی شده که نباید انتظار رویداد بزرگی مثل شوکیس E3 را از این رویداد داشته باشیم.

کوردن در پاسخ به کاربری که در توییتر از جزئیات این برنامه سؤال کرده، می‌نویسد: «نباید خیلی برای آن منتظر بمانیم اما شاید استفاده از عنوان شوکیس یا مراسم برای آن کمی زیاده روی باشد. شاید چیزی در حد دایرکت؛ البته هنوز درباره مقیاس آن مطمئن نیستم اما انتظار رویداد بزرگی مثل نمایش E3 را نداشته باشید.» او در ادامه اضافه کرد: «ظاهراً عده‌ای انتظارات بیش از حد زیادی از این مراسم دارند.»

در شرایطی که Starfield هنوز برای عرضه در نیمه نخست سال جاری برنامه‌ریزی شده و Redfall نیز احتمالاً اوایل ماه می منتشر خواهد شد، مایکروسافت می‌تواند در این رویداد از تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی‌ها رونمایی کند. اما از نظر مقیاس شاید باید انتظاری چیزی در حد برنامه‌های قبلی X0 را از مایکروسافت داشته باشیم. بدان معنا که به‌جای یک رویداد مفصل ۹۰ دقیقه‌ای فقط تعدادی خبر و نمایش خواهیم داشت. بااین‌حال همچنان باید منتظر اخبار تکمیلی در این خصوص باشیم.

منبع : زومجی

 

خروج از نسخه موبایل