Tears of the Kingdom آخرین انحصاری بزرگ سوییچ است

این احتمال وجود دارد که بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom آخرین انحصاری بزرگ کنسول نینتندو سوییچ تا زمان عرضه‌ی یک نسخه‌ی جدید باشد.

2023 رسما ششمین سال عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ است. در حالی که این کنسول به موفقیت بزرگی برای نینتندو تبدیل شده، شکی نیست که سخت‌افزار آن دیگر به یک فاکتور محدودکننده تبدیل شده است. اخیرا بازی‌هایی که روی این کنسول عرضه می‌شوند با مشکلات زیادی در زمینه‌ی بهینه‌سازی مواجه می‌شوند. با توجه به عرضه‌ی Tears of the Kingdom در سال جاری، بسیاری از طرفداران منتظر یک نسخه‌ی جدید از سوییچ هستند.

The Legend of Zelda بدون شک یکی از بزرگ‌ترین آیپی‌های انحصاری نینتندو است. جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Tears of the Kingdom هم برای امسال برنامه‌ریزی شده است. به گفته‌ی گزارشگر VGC یعنی اندی رابینسون (Andy Robinson)، این بازی قرار است آخرین انحصاری بزرگ کنسول سوییچ باشد. البته رابینسون گفته که اگر به دنبال یک کنسول جدید سوییچ در 2023 هستید، ممکن است ناامید شوید. چرا که این کنسول جدید قرار است در سال 2023 عرضه شود.

هم‌چنین کریستوفر درینگ (Christopher Dring) از Gamesindustry.biz گفته که پس از عرضه‌ی Tears of the Kingdom مدتی تا بازی بزرگ بعدی نینتندو فاصله خواهد بود. این یعنی آن‌ها به دنبال آزمایش با سخت‌افزار جدید سوییچ برای عرضه‌ی بازی‌های انحصاری خود هستند.

در کنار عرضه‌ی یک کنسول جدید سوییچ در سال 2024 به گفته‌ی اندی رابینسون، Digital Foundry هم گفته که نسخه‌ی پرو کنسول سوییچ کنونی به کنار گذاشته شده و دیگر عرضه نخواهد شد. به گفته‌ی پادکست Digital Foundry این کنسول در دست توسعه بود، اما دیگر لغو شده است. شاید نینتندو سعی داشته تا از شکستی دیگر مثل Wii U یا GameCube جلوگیری کند.

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در تاریخ 12 می 2023 (22 اردیبهشت 1402) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. نظر شما چیست؟ آیا وقت عرضه‌ی یک کنسول جدید توسط نینتندو فرا رسیده است؟ آیا Tears of the Kingdom آخرین انحصاری بزرگ نینتندو برای سوییچ خواهد بود؟

منبع : گیم فا

 

همچنین بررسی کنید ...

Ghost of Tsushima تسخیر قلب گیمرها و صدرنشینی در آمریکا

بازی اکشن ماجراجویی جهان‌باز Ghost of Tsushima ساخته استودیو Sucker Punch، چهار سال پس از …