تریلر رسمی Wo Long: Fallen Dynasty منتشر شد

 

کمپانی کوئی تکمو و استودیوی تیم نینجا به تازگی تریلر جدیدی از بازی Wo Long: Fallen Dynasty منتشر کرده‌اند.

استودیوی تیم نینجا که در گذشته‌ روی سری Nioh کار کرده، در بازی جدید خود به چین سفر کرده است. داستان بازی یک نسخه‌ی فانتزی و تاریک از سلسله‌ی هان را که توسط شیاطین گرفتار شده است، ارائه می‌دهد. بازیکنان با استفاده از شمشیرها و تکنیک های مبتنی بر هنرهای رزمی چینی مبارزه خواهند کرد و با سربازان دشمن و موجودات مرگباری روبرو خواهند شد. این بازی همچنین به شخصیت‌‌های مهم دوره‌ی سه پادشاهی چین خواهد پرداخت.

تریلر جدید نبرد‌های هیجان انگیز و روان را با استفاده از نیزه، تبر و شمشیر نشان می‌دهد. این نبردها تا حدودی یادآور مبارزات Nioh هستند. البته این دو بازی تفاوت‌های زیادی نیز دارند. در تریلر بازیکن رو به روی موجودات غول پیکری مانند کروکودیل و نوعی گراز ظاهر می‌شود و این صحنه‌ها زیبایی و هرج و مرج این دوره‌ی تاریخی نمادین چین را نمایش می‌دهند.

گفتنی است که این بازی به دلیل اتمسفر تاریک و دشواری بالا توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. این سختی از آنجایی که عنصر ذاتی بازی‌های تیم نینجا مانند نیوه است، بنابراین می‌توان تا حدودی مطمئن شد که روی اعصاب شما نخواهد رفت و لذت خاص خود را دارد. در این میان اطلاعاتی از جوایز پیش‌خرید بازی نیز منتشر شده است. بازیکنانی که نسخه‌ی فیزیکی یا دیجیتالی بازی را تا ۱۶ مارس ۲۰۲۳ (۲۵ اسفند ۱۴۰۱) خریداری کنند، زره‌ی Baihu را دریافت خواهند کرد. بازیکنانی که نسخه‌ی دیجیتال را پیش‌خرید کنند، در کنار زره‌ی ذکر شده زره‌ی Zhuque را نیز دریافت خواهند کرد. از طرفی در تریلر جزئیاتی از نسخه‌ی دیجیتال دلوکس و نسخه‌ی استیل بوک نیز قرار داده شده است.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۳ (۱۲ اسفند ۱۴۰۱) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این اثر در روز عرضه روی سرویس گیم پس نیز قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

خروج از نسخه موبایل