اوایل سال آتی میلادی منتظر رویداد Xbox باشید

طبق ادعای یکی از منابع داخلی ایکس باکس، مایکروسافت قصد دارد در اوایل سال ۲۰۲۳ رویدادی با تمرکز بر عناوین Xbox را برگزار نماید.

سکوت مایکروسافت در مورد پروژه‌های آینده‌اش در طی چند ماه گذشته اخیراً به یکی از نگرانی‌های اصلی طرفداران ایکس‌ باکس تبدیل شده است، اما به نظر می‌رسد برخی نشانه‌ها به اطلاعیه‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید این شرکت در آینده نه چندان دور اشاره دارد.

گزارش جدید منتشر شده از سوی جز کوردن (Jez Corden)، یکی از منابع داخلی ایکس باکس، نشان می‌دهد که شایعاتی مبنی بر اینکه مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری یک رویداد در ماه‌های آینده است، وجود دارد و و شایعه جدید دیگری نیز به همین موضوع را نشان می‌دهند.

Rand al Thor، یکی دیگر از منابع داخلی ایکس باکس، در یکی از قسمت‌های جدید پادکست Xbox Two اظهار داشت که دو منبع مستقل به او گفته‌اند که مایکروسافت در حال تنظیم برنامه‌هایی به منظور برگزاری یک رویداد در اوایل سال 2023 است. هر چند اینسایدر مذکور اشاره می‌کند که این شایعه هنوز «غیرقابل تایید» است، اما با این حال جزئیات مشخصی در این باره وجود دارد.

مدتی پس از برگزاری مراسم The Game Awards 2022، آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، مدیر اجرایی ایکس باکس، اظهار کرد که مایکروسافت برنامه‌های زیادی را به برای برگزاری رویداد در سال 2023 دارد.

تاکنون عرضه‌ی بازی‌ Forza MotorSport در بهار سال 2023 تایید شده و به نظر می‌رسد عنوان مورد انتظار Starfield و همچنین Redfall نیز در نیمه اول سال آینده میلادی منتشر می‌شوند. از طرف دیگر شرکت مایکروسافت چند عنوان مهم دیگر را در دست توسعه دارد که تاریخ انتشار مشخصی ندارند که می‌توان به بازی‌های Avowed، Perfect Dark، Senua’s Saga: Hellblade 2 و Fable اشاره کرد.

منبع : گیم فا

 

خروج از نسخه موبایل