Ghost of Tsushima تسخیر قلب گیمرها و صدرنشینی در آمریکا

بازی اکشن ماجراجویی جهان‌باز Ghost of Tsushima ساخته استودیو Sucker Punch، چهار سال پس از انتشار اولیه، در ماه مه ۲۰۲۴ به پرفروش‌ترین بازی در منطقه آمریکا تبدیل شد.

این شاهکار پس از عرضه نسخه PC در تاریخ ۲۷ اردیبهشت (۱۶ مه)، جان تازه‌ای گرفت و گیمرهای آمریکایی را مجذوب خود کرد.

در رتبه دوم این جدول، بازی Paper Mario: The Thousand-Year Door برای کنسول نینتندو سوییچ قرار دارد. لازم به ذکر است که فروش دیجیتالی بازی‌های نینتندو در نمودارهای Circana لحاظ نمی‌شود. Call of Duty: Modern Warfare 3 و Helldivers 2 به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفته‌اند.

علاوه بر این، بازی‌های Homeworld 3 و F1 24 که به تازگی منتشر شده‌اند، به ترتیب رتبه‌های ۱۴ و ۱۸ را به خود اختصاص داده‌اند.

مت پیسکاتلا، تحلیلگر Circana، در توییتی اعلام کرد که پلی‌استیشن 5 بار دیگر با عبور از نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس، به پرفروش‌ترین کنسول در منطقه آمریکا در ماه مه ۲۰۲۴ تبدیل شده است.

نینتندو سوییچ از نظر تعداد کنسول‌های فروخته شده در رتبه دوم قرار گرفت، در حالی که ایکس‌باکس سری ایکس/اس از نظر درآمد دلاری در رده دوم ایستاد.

این آمار نشان‌دهنده محبوبیت و استقبال چشمگیر گیمرها از بازی Ghost of Tsushima، چه در زمان عرضه اولیه و چه پس از انتشار نسخه PC، است.

بدون شک، این بازی به عنوان یکی از عناوین برجسته و به‌یادماندنی سال ۲۰۲۴ در یادها باقی خواهد ماند.

همچنین بررسی کنید ...

GTA 6 و رمز و راز رمز ارز, $RSTAR یا چیزی دیگر؟

شایعات پیرامون بازی GTA 6 از زمان انتشار اولین تریلر آن در حال افزایش است. …