یوبیسافت به Gamescom 2024 می‌آید

یوبیسافت، غول دنیای بازی‌های ویدئویی، حضور خود در رویداد Gamescom 2024 را که از 31 مرداد تا 4 شهریور در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود، تأیید کرد. با وجود عدم اعلام جزئیات دقیق، شایعاتی مبنی بر تمرکز یوبیسافت بر روی بازاریابی دو عنوان مورد انتظار، Star Wars Outlaws و Assassin’s Creed Shadows، در این رویداد به گوش می‌رسد.

Gamescom 2024، یکی از بزرگترین رویدادهای بازی‌های ویدئویی در جهان، میزبان عناوین و شرکت‌های متعددی خواهد بود. یوبیسافت که سابقه‌ی درخشانی در حضور فعال در این رویداد دارد، امسال نیز با برنامه‌های ویژه‌ای حاضر خواهد شد.

انتشار Star Wars Outlaws در اواخر ماه آگوست، فرصتی عالی برای یوبیسافت است تا با استفاده از پلتفرم Gamescom، این بازی موردانتظار را به مخاطبان بیشتری معرفی کند. Assassin’s Creed Shadows، عنوان جدیدی از سری محبوب Assassin’s Creed، نیز از دیگر بازی‌هایی است که احتمالاً در این رویداد به نمایش گذاشته خواهد شد.

با وجود عدم حضور نینتندو در Gamescom 2024، یوبیسافت می‌تواند با رونمایی از جدیدترین عناوین خود، توجهات را به خود جلب کند. مراسم سالانه Ubisoft Forward نیز که در تاریخ 21 خرداد برگزار شد، اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی‌های این شرکت را به اشتراک گذاشت و طرفداران را برای رویدادهای آتی هیجان‌زده کرد.

حضور یوبیسافت در Gamescom 2024، نویدبخش خبرهای هیجان‌انگیز و رونمایی‌های جدید برای طرفداران بازی‌های ویدئویی است. بدون شک، این رویداد فرصتی عالی برای یوبیسافت خواهد بود تا قدرت خود در دنیای بازی‌ها را به رخ بکشد و عناوین جدید و موردانتظار خود را به مخاطبان سراسر جهان معرفی کند.

علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جدیدترین عناوین یوبیسافت، منتظر رویداد Gamescom 2024 باشند.

خروج از نسخه موبایل