موضوع بازی Call of Duty 2021 چیست؟

شایعه جدید Call of Duty این ادعا را مطرح می‌کند که Call of Duty 2021 برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس وان ایکس و اس منتشر خواهد شد و بازی‌بازان را به جنگ جهانی سوم می‌برد و دنباله‌ای برای Advanced Warfare محسوب می‌شود.

3453453455 - موضوع بازی Call of Duty 2021 چیست؟

هر چند طبق گفته یکی از اینسایدر‌های معروف Call of Duty این موضوع درست نیست، اما اینسایدرهای دیگر Call of Duty این شایعه را کاملا انکار نمی‌کنند، بلکه تنها می‌گویند که آنها خودشان نشنیده‌اند.

در پاسخ به این شایعه در توییتر، تام هندرسون که یکی از اینسایدرهای معروف Call of Duty می‌باشد و قبلا با افشاگری‌های مختلف درباره‌ی Modern Warfare ،Warzone ،Black Ops Cold War و غیره ثابت کرده است که تا حد زیادی قابل اعتماد است، ادعا می‌کند که این موضوع صحت ندارد. وقتی شایعه پخش شد و مورد توجه هزاران نفر قرار گرفت، از وی درباره صحت آن سوال شد که صریحا پاسخ داد صحیح نیست.

در همین حال، یکی دیگر از اینسایدرهای معروف و قابل اعتماد Call of Duty به نام ModernWarzone این مورد را نه تایید و نه تکذیب کرد و خاطرنشان کرد که آنها چیزی را متوجه نشده‌اند که این را تأیید کند. با ابن وضع می‌توان گفت که حداقل تا الان به نظر می‌آید که این شایعه تا حد زیادی غیر واقعی باشد.

«نه . تام هندرسون – ۲ ژانویه 2021»

«شایعاتی پیرامون عنوان CallofDuty بعدی ایجاد شده که بیان می‌کند درباره جنگ جهانی سوم خواهد بود. فقط می‌گویم که ما چیزی در این مورد نشنیده‌ایم، اما به این معنی نیست که نادرست است. به محض اینکه خبری در این مورد بدست بیاوریم، به شما اطلاع خواهیم داد. ModernWarzone سوم ژانویه 2021»

حدس و گمان هایی وجود دارد که در سال ۲۰۲۱ نسخه‌ی جدیدی از سری Call of Duty توسط استودیو اس‌ اچ‌ جی (Sledgehammer) منتشر خواهد شد و ممکن است بر اساس شایعه منتشر شده و همچنین براساس توییت اخیر یکی از توسعه دهندگان این شرکت، نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های Call of Duty برای انتشار در سال جدید میلادی در دست توسعه باشد. با این حال نمی‌توان گفت که نسخه‌ی بعدی این سری قطعا در مورد جنگ جهانی سوم خواهد بود یا نه.

تا بدین لحظه، اکتیویژن و توسعه دهنگان این شرکت در این مورد و گمانه‌زنی‌های ایجاد شده توسط کاربران اظهار نظری نکرده‌اند و بعید به نظر می‌رسد که حداقل تا نزدیک شدن به زمان انتشار این عنوان در این مورد اظهار نظری صورت گیرد.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …